Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiegészítő étrend és sport...

Kiegészítő étrend és sport mellé? Milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Egy 19 éves lány vagyok, 161cm és 61 kg. Jelenleg... Szerintem ez sok, legalábbis önmagamhoz mérten. Sokáig sportoltam, de alkatomból adódóan is elég izmos vagyok, de nem szálkás, mivel súlyfeleslegem is van. Ebből szeretnék leadni. Novembertől tervezek kondiba menni, ahol inkább a futópadot és a kardio eszközöket venném igénybe, valamint az étrendemet fokozatosan alakítgatom, hogy minden legyen benne, zsír, szénhidrát és fehérje. De mivel nem szeretnék több izmot, csak a meglévő alakomat formálni, és leadni kb. 5 kilót, nem tudom mivel tehetném ezt eredményesebbé. Ha fehérjét veszek az segít nekem ? Vagy még inkább az izmosodás felé segítene? Mit javasoltok?


akinek kevés az adat annak küldök privátban pontos méreteket :)


Köszönöm előre is a segítséget!



2015. okt. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Küld a méreteket is

De igy ennyi infoval ezt javaslom

Na a sulyokat is használd mert az izmaid meg örzi és nem lesz logos a böröd

Éd fogyas sovány husokat és ne egyél telitet zsirt és tészta félét

2015. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fehérjebevitelnek megfelelőnek kell lennie, ha az extra fehérjével túl sokat viszel be, annak semmi értelme. De izmosodni nem fogsz tőle kalóriadeficitben, ahogy megfelelő edzés nélkül sem, az tuti. Nem mintha az rosszul nézne ki rajtad, de ez ízlés dolga.

Jó étrend kell és kalóriadeficit.

2015. okt. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én izmosodtam deficitbe is :) mondjuk az elején mindenki igy van vele
2015. okt. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!