Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok lefogyni es normáli...

Hogy tudok lefogyni es normálisan élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is 170 cm vagyok es 78 kg. Számomra az idealis testsúly olyan 53-55 kg lenne, es azt szeretnem is tartani. Olyan étrendje lennék kiváncsi amit lehet tartani, egészséges es nem diéta. Annyit elarulok, hogy autoimmun pazsmirigygyulladasom van, es húsok közül csak halat, csirke- es pulykamellet eszem. Ezen kívül az összes zöldséget, gyümölcsöt szeretem. Valamint meg annyi, hogy nagyon szűk a gyomrom ( nálam mar csoda, ha egy nap 2x eszem ) es refluxom van.

Sportolási tanácsot is szeretnek, nem mindent sportolhatok, mert kötőszöveti lazasagom van tehát nem fogok talajtornázni meg ilyenek.

ÉRTELMES válaszokat szeretnek.

16/L



2015. okt. 18. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A diéta étrendet jelent...


Ha szűk a gyomrod, akkor hogyhogy sokat eszel egyszerre (hisz napi 2 evés nagyobb étkezéseket jelent nem icipici kalóriamennyiségnél)?


A hús, zöldség, némi gyümölcs teljesen jó, edd továbbra is ezeket.

Mit eszel még? Valamiből biztos összejött a zsírfelesleg (pajzsmirigy ide vagy oda), ott kellene faragni valamiből.

2015. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Hat igazság szerint a két alkalommal sem eszem magam tele csak bekapok valamit. Hat pekaru az amit meg fogyasztok. De ezeket is zöldséggel.!
2015. okt. 18. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom betegségekből Isten megáldott téged vagy az ördög. :D


Hal, csirke, pulykamell tökéletes, diétában pont ezt a 3-at szokták alkalmazni, meg valaki még a vadhusokat. Zöldség teljesen tökéletes, diétához elengedhetetlen a rengeteg zöldség. Gyümölcs fogyasztásodat kéne korlátozni ha sokat eszel egy nap. Elég sok gyümölcsben 100grammonként átlag 20g szénhidrát kerül a szervezetedbe, és vannak olyan gyümölcsök amivel jóval több. Sokan mondják hogy egyáltalán nem szabad gyümölcsöt enni diéta alatt, de én úgy vagyok vele hogy miért fosztanám meg magam a sok vitamintól és egyéb dolgoktól. Szóval csak mértékkel.

Namost, az ilyen pékségi dolgokat el kell felejteni, ott nem az egészségre mennek, hanem minél szarabb dolgot csinálnak minél olcsóbban és azt eladják minél drágábban. Ha az étel fehér lisztből készült, rá se nézz. Próbálj meg lassú felszívódású szénhidrátokat enni. Én inkább az ilyen mogyoró, barna rízs féleségeket részesítem előnyben, de sokan mondják a teljes kiörlésű kenyeret is. Na hát teljes kiörlésű kenyeret én havonta 1x eszek.

Felejtsd el a cukros üdítőket, tiszta vizet igyál, mivel az ilyen cukros dolgokban nincs semmilyen tápanyag, de annál több a szemét. Édességet is próbáld elfelejteni.


Ha esetleg futni futhatsz, akkor próbáld ki az intervallum edzést. Ez a futásnak és a sétának egy összegyúrt változata, de a testet eléggé megviseli. 0 állóképességgel ne is kezdj hozzá, inkább fuss 2 hétig 2 naponta 1 órát utánna próbálkozz vele. Én mindent csináltam, bicikliztem, futottam, sétáltam, eveztem de nekem mind unalmas volt. Amióta ezt csinálom alig várom hogy kimenjek egy kicsit a pályára, és mozogjak. Ha esetleg valami kérdésed van, akkor dobj egy üzenetet.

2015. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!! :)
2015. okt. 19. 05:55
 5/5 anonim válasza:
A 3. Válaszoló elmondott mindent. Én még az úszást hozzá tenném sportnak, ha azt szabad neked. Nekem élvezetesebb a futásnál. Ja, és amennyiben tudod, a péksüteményeket, édességeket, üdítőket kerüld. Meg a köretekről a zöldségeken kívül nem írtál, a krumplit hanyagold, a rizst is, ha megy, de abból azért lehet enni kicsit. Szerintem így elérhető akár az, az 53 kg is idővel!
2015. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!