Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok ti miért fogyóztok...

Lányok ti miért fogyóztok annyira?

Figyelt kérdés
mi értelme? magatok miatt? Szerintem meg nem fogyózni kellene, hanem felkelni a gép elöl és mozogni !

2015. okt. 31. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
a diéta kiegészül a mozgással megsúgom neked, egyébként azért, mert nem érzik jól maguk a bőrükben, vagy olyan visszajelzéseket kapnak ami nem éppen jót tesz a lelküknek, vagy csak egy hobbi, és amúgy van értelme, mert egészséges élet módra váltani nem könnyű és sok erő és kitartás kell hozzá.
2015. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

S mit mondasz annak, aki extrém sokat sportol, naponta edzései vannak és túlsúlyos? Az étrend sem mindegy.

Az egészség szempontjából pedig főleg nem.


Konkrétan fogyókúrázni szerintem se kell, életmódot kell váltani s azon belül is kalóriadeficitet összehozni, ez kinek automatikus, kinek szinte lehetetlen.

2015. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint azért, mert a lányok gyakran aszerint ítélik magukat túlsúlyosnak, hogy mit mutat a mérleg. Ha rákapcsolnának a testmozgásra, a kilók gyarapodnának, mivel az izom nehezebb a zsírnál, így, kilók alapján az jön le nekik, hogy mozgással nem képesek olyan gyorsan lefogyni, mint egy kis diétával. Amúgy kis mértékben a diéta valóban egészséges, csak nem szabad túlzásokba esni.
2015. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert szeretnék tetszeni magamnak. Egyébként, a gép elől felszoktam kelni, mivel rendszeresen mozgok, de nyilván a fogyáshoz szükséges a diéta is...
2015. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
es miert csak lanyok? a pasik nem szoknak fogyozni? en pl fél eve kezdtem neki de nem fogyozni, hanem mar igy is szeretnek etkezni mindig is, es gyerekvallalas miatt, szeretnek majd egeszseges babat, és ehhez eloszor fitt szeretnek lenni...amugy vannak akik maguk miatt h maguknak megfeleljenek es vannak akik masoknak akarnak megfelelni, ezert fogoznak, de azt nem hiszem, hogy barki is sport nelkul érné el, vagy cs minimum..
2015. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!