Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyár elejéig...

Hogyan fogyjak le nyár elejéig? Többi lennt. 👇

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok 150cm és 60kg(dagadt disznó vagyok).Szeretnék májusig lefogyni minimum 10-15kg-mot.

Szerintetek mit csinaljak??Vagyis oke sportoljak meg ne egyek minden szemetet.De Szerintetek ha par hónapig nem eszek semmi kenyerfelet az is segíthet egy fokkal??

Válaszotokat előre is köszönöm!:)



2015. nov. 4. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egészségednek szerintem jót teszel vele. Válts életmódot s ne egyél többé kenyeret, szerintem egyszerű, de ez persze emberfüggő.

Van, akinek segít az ilyesmi, van, akinek nem. Attól függ, hogy a kenyér kieső kalóriáit pótolod-e mással, illetve mennyivel mozogsz többet.

De a szénhidrát, főleg az efféle csökkentése mindenképpen jó iránynak tűnik. Egyél inkább zöldségételeket, tojást, húst... Persze tésztát se, az is liszt.

2015. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!