Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetném?

Mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés
[link] itt az uzsonnánál a gyümölcsrudat (barack és dió) müzliszelettel?

2015. nov. 9. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A müzliszeletnek egészen más az összetétele, mi a baj a gyümölcs és olajos mag kombóval? S miért akarod helyettesíteni, miért nem eszel, amit jónak tartasz?
2015. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert bulimiában szenvedek :( és szeretnék kigyógyulni, ezt egy könyvben találtam, hatalmas segítség egyébként! :) Az, hogy nem tudom hol tudnék ehhez hasonlót venni. :)
2015. nov. 9. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt ugyan nem értem, de a bulímia nem az én szakterületem. Ha segít, akkor csináld, mert borzalmas betegség.

Viszont nem tudom, mennyire fontos, hogy hasonló legyen az összetétel. Akárhogyan is, nekem célszerű hozzá közel álló étellel helyettesíteni, gyümölcs és az olajos mag pedig bárhol kapható. A müzliszeletben gabona van, ami egészen más, nem tudom, az jó-e helyette, mivel nem tudom, mi alapján kell a listabelieket enni. Biztonságosabbnak tűnik megmaradni az eredetinél, főleg, hogy az normális étel, a müzliszeletben pedig mindenféle adalékanyag van, aroma, cukor, glutén...

2015. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a kimerítő választ! Igazad van, elgondolkoztattál az összetevőket illetően! :))
2015. nov. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!