Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyerek vagyok és szeretnék...

Gyerek vagyok és szeretnék fogyni tudnátok jó diétákat mondani?

Figyelt kérdés
15/F 90kg, valami ami jól is és gyorsan fogyaszt és elfogatható árkategotiában van. (ha kell a diétához valami)

2015. nov. 19. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ide csak az akaraterő ès kitartás kell:D. Nincs semmi csodaszer amivel le tudnál fogyni. Annyi hogy kerüld a tèsztákat, kenyeret, pèksütit, èdessègeket.. Egyèl több zöldsèget ès gyümölcsöt, csirkemell, tojás, fehèrjèkben gazdag ètelek. Ès a legfontosabb, hogy sportolj rendszeresen! Fuss:)
2015. nov. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. Hasonló korúak vagyunk,én 13-14 éves kormban közel 120 kg is voltam,a 90 napos diétával tudtam egy 8-9 kilót ledobni vele,ÖNSANYARGATVA! NE ezzel próbálj lefogyni,teljesen felborítja az anyagcseréd! Majd 106 kilósan (idén június) elkezdtem az Update életmódot és a mai napon vagyok 92 kiló. Tök jó idő alatt fogytam,sokat és eljutottam odaáig,hogy élveztem a diétát! Szóval a lényege a szénhidrátok csökkentése,sőt.. Ami nálam tiltólistás:finomított szénhidrátok,fehér liszt,cukor,krumpli,rizs,kenyér,tészta. Cukrot édesítőszerekkel helyettesítem,vagy steviaval. Ennyi. Szerintem ezek elkerülhetőek,június óta ezek közül max a liszt olyan,amit nem tudtam teljesen elhagyni,de ha használok is valamilyet,akkor teljeskiőrlésűt vagy valami rostosabb,kevesebb szénhidrát tartalmút. Ha nem akarod az Update kajákat venni,akkor ajánlom figyelmedbe a kódokat,melyek szintén az U1 életmódhoz kapcsolódik. 3 kód van (1-2-3) melyek napszakokra vannak osztva (1-egész nap eheted,2-csak du. 3-ig,3-csak 12:00-ig) a honlapjukon fent vannak a kódok,táblázatok,mellé van írva az összes kaja neve,nem olyan bonyolult!:)) Vagy elhagyod a szénhidrátokat,minőségit viszel be a szervezetedbe (max 18-20g/nap) sok gyümölcs,zöldség,húsok bármilyen mennyiségben,formában (de ne olajat használj,hanem ZSÍRT!!) És persze kell a megfelelő mennyiségű,idejű mozgás (napi 1 óra INTENZÍV sportolás!),hisz tudod:70% étkezés-30%mozgás! Ha van kérdésed írj.
2015. nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alap kérdés: Mitől híztál meg? Mi az, amit most eszel és nem kéne?

Na azt hagyd el. Nem kell különleges diéta. Egyél változatosan mindenfélét.

Ne nassolj. Ne igyál üdítőket. Vizet igyál. Ne zabálj. Lakjál jól, de ne edd tele magad kipukkadásig.

2015. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sárga kapszula... hasznos ismeretek vannak benne én is ennyi voltam igaz 17 évesen de az nem számít
2015. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépént a válaszokat! Nagyon hasznosak voltak, majd probálom betartanu csak az a baj hogy általában gyöz a lustaság..:/
2015. nov. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!