Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnek fogyni? Tobb lennt

Hogy tudnek fogyni? Tobb lennt

Figyelt kérdés

Sziasztok,eleg kisnovesu vagyok (165 cm) es eleg duci (70kg :( ) mar sokszor probalkoztam a figyassal de nem sikerult :( kerlek adjatok otleteket,tippeket hogyan sikerulhetne fogynom! Normalis valaszokat kerlek. Ekezetekert bocsi.

L



2015. nov. 19. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
1honap alatt kb 5 kg nem lenne hatrany. Koszi
2015. nov. 19. 19:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Életmódváltás, jó étrend, kalóriadeficit, mozgás.

Nem tudom, hogyan eszel most s mi a jó neked, ami étrend nekem ideális, az másnak pokol lenne és fordítva...

Az alapokat gondolom tudod, cukros vackok kerülése, ésatöbbi.

2015. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem nevezem magam kisnövésűnek mert a 162 cm magasságom átlagmagasság, ahogy a tied is. Én 92 kiló voltam, és 4 hónapja fogyózom. Jelenleg 79 kiló vagyok. Vagyis 13 kiló ment le. Cél 60 kiló.

Én teljes étrendváltozással, kalóriaszámolással fogyok.

Nem eszek kenyeret, pékárukat, nem eszek cukros dolgokat, semmi sütit, vagy csokit. Jobban mondva csokit eszem, de csak akkor ha már nagyon kívánom és akkor is lemérem, hogy heti max. 10 gramm mehet. Na igen, előbb tudni kell nemet mondani a finomságoknak. Nagyon ritkán eszem tésztát- de akkor is egy étkezésnél 100 grammos adagban. Amit eszem: Csirkemell, zöldségek, rizs, abonett kenyér. Eszek joghurtokat, és a kedvencemet a karamellás pudingot.( 1 adag csak 98 kalória)

Figyelek, és számolom, hogy a napi kalóriakeretemet ne lépjem túl, megfelelő legyen a szénhidrát, fehérje és zsírbevitelem is. Mellette én a nagy lusta elkezdtem konditerembe járni.

Így több kalóriát égetek el mint amennyit elfogyasztottam.

Ha ezt figyelembe veszed, akkor végül is bármit ehetsz amit akarsz csak ne legyen több a kalóriabeviteled. (amikről lemondtam azért mondtam le, mert túl magas a kalóriaértéke)

Napi 4-5 étkezéssel oldom meg, így nem fekszek le soha éhesen, és igazából éhes sem vagyok. Ha mégis akkor felszeletelek egy kis uborkát, paprikát, paradicsomot és már eszem is..

2015. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!!
2015. nov. 19. 21:56
 5/5 Fanni90 válasza:

[link]


nagyon klassz és érdekes program

2015. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!