Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 164-165 cm magas 57-58...

Én egy 164-165 cm magas 57-58 kg-os lány vagyok. Megpróbálok rendszeresen sportolni, és heti 3 röplabda edzésem van. Viszont mégis úgy érzem, hogy van rajtam súlyfelesleg. Szerintetek ez normális testsúly a magasságomhoz képest? :-)

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanilyen magas vagyok, pár kg-mal könnyebb (55 körül). én érzek még felesleget magamon, pedig arányos a testalkatom.
2010. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem pont jó. Pont jó!!!! Persze fotó nélkül azért nehezebb, de kétlem, hogy ilyen paraméterekkel súlyfelesleged lenne!
2010. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az arány megfelelö.De nem mindegy hogy mitöl vagy 57 kilo.Valakinek , könnyebb valakinek nehezebb a csontja , meg ha jól tudom az izom nehezebb min a háj.
2011. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 162centi vagyok kb. De 63kiló viszont nekem azt mondták, hogy látszik, hogy sportolok (lovagolok, és ez olyan jól esett...) szóval sokat számít, hogy izom vagy háj van-e rajtad (meellesleg én tökéletesen meg vagyok elégedve a testemmel..)
2016. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!