Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Diéta...

Mi a véleményetek a Diéta Pizza (www.dietapizza.hu weboldalon lehet elérni) nevű online online ételrendelős hely termékeiről, mennyire hitelesek vagy kamuk?

Figyelt kérdés

#ételrendelés #diéta pizza
2015. dec. 6. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A 'fat burning' Rákóczi túrósig jutottam, aztán leestem a székről a nevetéstől. Üzleti fogásnak nem rossz, nekem is kéne valami hasonlót nyitnom, tök nagy hasznom lenne rajta a sok fogyni vágyótól.
2016. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az elnevezések tényleg reklámfogások, de lehet valamennyire jó (nem néztem meg a honlapot mert nem tudom ránézésre megmondani, és nem próbáltam)


DE


pizza forténél van 'fitness pizza' (ennek is hülye neve van) aminek a tésztája rozsosabb, nem fehér lisztből van, és nagyon-nagyon vékony. én azt szeretem, érezni is rajta hogy kicsit más, ettől se fogysz le, de szerintem jobb mint egy rendes pizzát megenni

2016. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!