Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21 napja fogyózok! Napi 30...

Erős Krisztina kérdése:

21 napja fogyózok! Napi 30 perc torna, és minden 2. nap,2X30 perc+hasizom gyakorlat, hasizom szerkezettel+ugrókötél+táplálék! Nem igen akar az alsó hasamról lemenni a felesleg! A csípőmről egy kicsi ment le! Miért? Has+csípő felesleg!

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a sok hasizom gyakorlattal, a hasadon lévő izmok megduzzadtak.
2015. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kicsit olvass utána releváns forrásokból hogy hogyan is kéne ésszel csinálni ezt az egészet. ja és 21 nap után még ne várj csodát.

én pl csak hónapokkal az edzés elkezdése után kezdtem magamon érezni hogy kisebb lett a súlyom. illetve amikor már mások is szóltak, h fogytam.

2015. dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
"Mert a sok hasizom gyakorlattal, a hasadon lévő izmok megduzzadtak."Bár nem csak hasizomgyakorlatokat végzek,hanem teljes testedzést is!Valóban több a has i.gy.!Nem vagyok kövér csak a hasamon van felesleg!És már többeknek feltűnt a fogyás!Hogyan lehetne hogy az alsó hasrésznél is menjen le a felesleg??És köszönöm a választ!! :-)
2015. dec. 13. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyi fogyás nincs, egyszer csak ahhoz is hozzá fog majd nyúlni a szervezeted.
2015. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!