Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet eredményesen és...

Mitől lehet eredményesen és gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés

Próbáltam már sok biciklizést, kevesebbet enni és egészségesebben de nem volt túl eredményes, max 3 kg ment le. De én szeretnék fogyni legalább 10 kg-ot.

Írjatok légyszi tapasztalatokat. Én sajnos amikor fogytam akkor nagyon sokat vesztettek a melleim a feszességükből :/ ez ellen mit tehetnék?

19/L


2010. márc. 24. 20:02
 1/8 anonim válasza:

Szia!

A lényeg, kenyeret és tésztaféléket ne egyél!

Húst ehetsz, meg bármit, csak pl kenyeret ne egyél hozzá, sem tésztát, sem nokedlit, inkább burgonyát!

2010. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor eddig mindent rosszul csináltál, azért nem ment.
2010. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm a tippet:)

Kedves 2. gondolom én is h. vmi csak nem úgy volt ahogy kéne erre én is rájöttem csak a helyes dologra nem. Ezért is tettem fel a kérdést.

2010. márc. 24. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 4 hónap alatt 22kilót fogytam úgy,hogy elhagytam a fehér lisztes dolgokat (tészta,kenyér,péksüti stb.) a cukrot édesítőre cseréltem,nem eszek rizst és krumplit sem.Az én étrendem fő eleme a sok zöldség,csireke pulyka hús,tejtermékek és gyümölcs.Heti 4-szer tekerek 40-50 percet szobabicajon,vagy most hogy itt a tavasz a szabadban.

Sok sikert neked is!

2010. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ:)

Remélem sikerül nekem is. Ha megkérdezhetem hány kg-ról sikerült ennyit fogynod? Mást nem sportoltál csak a keró?

2010. márc. 25. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

97-ről indultam,csak a bicaj volt sport gyanánt:)

még egy 10-est akarok leadni,mostmár lassabban megy,de nyárra ez is meg lesz.

2010. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 75 kg és csak 160 cm. Remélem nekem is megy majd :) Köszönöm a válaszod
2010. márc. 26. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos: az eredményesség és a gyorsaság kizárja egymást. Ha túl gyorsan fogysz, egészségtelen, a melleiden (meg a bőrödön) is meglátszik, és hipp-hopp vissza is hízod az egészet.
2010. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!