Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a palacsinta recept megfele...

Ez a palacsinta recept megfelelo egy fogyokuras reggelinek?

Figyelt kérdés

Nem gyakran csinalok ilyet, csak kethetente egyszer talan, de most megkivantam az edeset.


Fele-fele aranyban rizsliszt es teljes kiorlesu lisztbol keszult, nyirfacukrot tettem bele keveset.

Hozzaadott cukortol mentes szilvalekvart tettem ra, nem sokat



2016. jan. 4. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már édesíteni akarsz, használj cukoralkoholt.
2016. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én zablisztből és almából csinálom cukor és tej nélkül (5kanál zabliszt, 1 nagyobb alma, 1 tojás, víz amennyit kíván, és egy kis sütőpor) szerintem ízesítés nélkül is nagyon finom, ha szeretnél akkor banánt is tehetsz bele meg fahéjat...úgy isteni! :)
2016. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogyni lehet vele, az biztos, már ha nem eszel belőle sokat.

Neked kell eldöntened, a te diétádba mi fér bele. Nekem pl. csak a durván szénhidrátszegény palacsinta s az a főétkezésem, mert 6 alatt megállni... Inkább nem is eszem.

A rizsliszt elég gyiors ch, a búzaliszt glutén, mindkettő szénhidrátbomba, ahogy a lekvár is. Mindenki döntse el, hogy neki belefér-e, ezt így nem lehet megmondani. Nyilván nem ideálisan fogyást támogató. De az se mindegy, mekkora a kalóriaigényed, mert minél több, annál inkább belefér mindenféle étel, ami még éppenséggel nem káros, nem kell a tápanyagdússágra annyira rámenni, mint kevés evésnél.

2016. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Altalaban reggel van a legnagyobb etvagyam, utana egyre kevesebb.


Ha van idom, tojast keszitek valamilyen formaban, de van, hogy vacsorara van tojas.

Rohanos reggeleken viszont zabkasa, cukrozatlan kukoricapehely rizstejjel vagy szendvics teljes kiorlesu kenyerbol szokott lenni,


Milyen lenne az idealis? Figyelek a feherjebecitelre, foleg este es ebednel.

2016. jan. 5. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!