Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a megnyúlt bőr...

Mit tehetnék a megnyúlt bőr ellen a hasamon? 13/f

Figyelt kérdés
12 évesen az ülő életmód és a zsíros ételek miatt elhíztam 57 kg voltam(ez 2014 nyarán történt). 2015 márciusában eldöntöttem magam, hogy le akarok fogyni és ez sikerült 2015 szeptemberére. Akkor 42 kiló voltam,de miután nem figyeltem oda az evésre, nagyon keveset ettem és emiatt megint fogytam és a társaságomban meg a háziorvos is azt mondták hogy a másik végletnél vagyok az anorexiánál(ezt az orvos közölte velem). Pár hete el kellett mennem vizsgálatra ahol megnézték a BMI-met és a testzsírszázalékomat és azt mondták hogy közepes soványságban vagyok(BMI: 15,52 ha ez mond valamit). Na szóval a lényegre térve a drasztikus fogyásom miatt a bőrőm megereszkedett(15,5 kg-t fogytam). Mit tehetnék hogy a bőröm lapos legyen? Lehet ahogy növekszem vissszasimul a bőröm?(157 cm vagyok). Ha tudtok segíteni kérlek válaszoljatok! A válaszokat előre köszönöm! Bocsi ha sokat írtam csak szerettem volna részletesen elmagyarázni hogy jobban értsétek. Köszönöm legalàbb azt hogy elolvastad, remélem tudsz segíteni!

2016. jan. 4. 17:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést azt kifelejtettem hogy most 40,5 kg vagyok.
2016. jan. 4. 17:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Mázlid van,mert eztán fog igazán a magasságod nőni és egyszerűen eltűnik a plusz bőr,kifeszül.Mondhatni "belenősz".
2016. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!