Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki szerelmes. Es azert...

Ha valaki szerelmes. Es azert nem tud enni tartosan pl 2 honapig. Csak napi egy tanyer zabpelyhet vagy semmit. Mert taplalja a szerelem. Az koplalas? Es utana ugyanugy megvannak a kovetkezmenyei.

Figyelt kérdés
Ha nagy hulyeseget irtam ....:):);) nyugodtan nevessetek..de velem most igy van......
2010. márc. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2010. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről hogy valaki nem eszik jó sokáig mer közbe meditál vagy micsinál és semmi baja, de lehet nagy kamu volt.
2010. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 maundrel ***** válasza:
én ezt nem értem. többször is olvastam már hogy vki full szerelmes, és nem eszik emiatt. nem értem. én ugyanúgy ettem/eszek. Ha vki vmi csúnya szakításon van "túl" akkor még megértem h nem eszik, mert depis, de hogy vki azért ne egyen mert szerelmes?! Egyébként pedig tudatosítsd magadban h enned kell. Kijelölsz 5 időpontot hogy ekkor enni fogsz és kész (akkor is ha nem vagy éhes), így megoldódik a probléma
2010. márc. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha újra eszel, hízni fogsz.

Ha meg nem eszel, belőbb-utóbb belebetegszel. Gyenge leszel, és vashiányos, vitaminhiányos leszel stb.

Ezzel - a belgyógyászati problémákon kívül - esztétikai dolgok is járnak, hajhullás, bőrproblémák stb.

2010. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.:):):)
2010. márc. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!