Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az édességtől...

Lehetséges, hogy az édességtől hízok hasra?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, amitóta elkezdődött a suli sokkal tobb édességet ettem mint azelőtt. (Azelott nem nagyon ettem édességet , szinte semmit) és azt vettem észre hogy a hasamon tobb a zsír :/ a lábaim meg a többi testrészek ugyan olyan....

Esetleg lehetséges az, hogy a sok édesség meg nassolnivaló miatt lett zsírosabb a hasam ? Köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 15. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Genetika, hogy hova hízol. A hízásnak már lehet oka az édesség, persze.
2016. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Helyi hízás és helyi fogyás nincs. Vagy rosszul látod, vagy nem sportolsz annyit, vagy híztál. Ha híztál genetika miatt híztál hasra, ha az édességeken múlna mindenhova híztál volna.
2016. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Csak előtte mielőtt nem ettem volna ennyi édességet meg nasit, nagyon nagyon lapos hasam volt :/
2016. jan. 15. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
A súlyod nagyon alanyos volt(vagy jelenleg is az) akkor viszont a test raktározó üzemmódba kapcsol és elkezd raktározni, tehát hízol. Ha viszont ilyen alacsony a súlyod, hogy megtörténjen kell is.
2016. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kizárt!

Az édesség a bokonon tudósok szerint kifejezetten csökkenti a hasi zsírlerakódást.

Talán az a baj, hogy túl kevés édességet eszel!

2016. jan. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amióta elkezdődött a suli...írod.

Szóval sokkal többet ülsz, kevesebbet mozogsz, seperc alatt felugrik pár kiló has körül. Édesség helyett egyél gyümölcsöt, rágcsálj zöldséget és mozogj többet.

2016. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem hasra hízni, amikor hormongondjaim lettek
2016. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!