Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt ehetek reggeli...

Fogyókúra alatt ehetek reggelire sertés virslit és ihatok teát?

Figyelt kérdés

Tea:2L: 1 ek. méz

1 ek. cukor

2 ek. citromlé



2016. jan. 25. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Virslit ehetsz. Teát is ihatsz, de a cukor teljesen felesleges.
2016. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze - az a kis cukor belefér, ha tényleg kell ahhoz, hogy ízletesnek találd. Bár nekem a méz + cukor kombináció kicsit soknak tűnik, szerintem a méz is bőven elég lenne, és jobb, mint a cukor, de ízlések és pofonok...
2016. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Én megértem a kombót, régen én is így csináltam, a cukortól lett édes, a méztől finom. Mézből rengeteg kellett volna bele ahhoz, márpedig egy nagyságrenddel drágább, mint a sima cukor.

De aztán találkoztam jó teákkal és ma már eszembe sem jut ízesíteni, hiszen van saját finom íze. Csak úgy évi egyszer van kedvem régi stílusban inni, olcsó, másra úgyse jó filteresből, bár akkor is cukoralkoholt használok, esetleg az íz miatt kis mézet, mert azt az aromát nem pótolja semmi.


Nyilván jobb lenne nem enni cukrot egyáltalán, de fogyni lehet emellett is, ha neked ez fontos, kérdező. A virsli mehet, inkább egészség szempontjából lehet belekötni, de ez minőség kérdése, vannak jók és ipari hulladékok is.

2016. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha teljesítménytúrára mész, akár négy-öt krémest is nyugodtan benyomhatsz még mellé.
2016. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sertés virsli tele van zsírral. Egészségtelen, és nem járul hozzá jótékonyan a fogyókúrához.
2016. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Teát nyugodtan ihatsz.

Viszont a virslit alapból is hanyagolnám, nem túl egészséges étel.

2016. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!