Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni legalább 5...

Le akarok fogyni legalább 5 kg-ot. Írtok olyan módszereket, ami neketek bevált?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és kb.50 kg,13 éves leszek.

2016. jan. 31. 15:32
 1/6 anonim válasza:

Én is szoktam itt olvasgatni a kérdéseket, most nem akarok másoktól idézni, nagyon sok hasznos tanácsot találsz lejjebb :)

Egyébként engem megcsalt az az ember, aki azt mondta, az életét is áldozná értem, annyira szeret. Én akkor 10 kilót is fogytam.

2016. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabi.L ***** válasza:

Szerintem 13 évesen nem kell különösebb szigorú diétát kövess, hiszen még növésben vagy.Elég, ha sportolsz valamit és próbálj meg "tisztán" étkezni, nem feldolgozott,szénhidráttal teli ételeket enni.


innen meríthetsz ötleteket nyugodtan: [link]

2016. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, miért nem akarsz gyereket? Nem most, hanem, hanem 15-20 év múlva sem?

Ehhez a magassághoz az ideális súly kb. 57 kg, az ideális tartomány olyan 51-62 kg közt. Kb 46 kg-tól még éppen egészséges. Amit te szeretnél, az már a kórosan sovány kategória, ami ebben a korban akár a fejlődés leállásával járhat, ami hosszú távon meddőséget is okozhat.

Egyszerűen nem értem, miért akarja ezt bárki is... :/

2016. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Paleo diéta.
2016. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha sportolsz akkor biztosan vékony vagy.Ha nem akkor se fogyózz mert még nőni fogsz.
2016. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
T. Vera a számból vette ki a szót. Pedig az állítólag nem egészséges dolog. :-))
2016. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!