Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6-7 kg-ot szeretnék fogyni....

Csibera kérdése:

6-7 kg-ot szeretnék fogyni. Szerintetek melyik a legjobb és leghatásosabb diéta? Milyen tornát ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

#diéta #és torna.
2016. febr. 2. 20:36
 1/4 anonim válasza:
18%
Én egy két hónap alatt leadtam ennyit és csak reggelit és ebédet ettem, vacsorára meg semmit, emellett nem mozogtam semmit, ha mozogsz akkor szerintem 1 hónap alatt leadható napi két étkezés és mozgás párossal.
2016. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szabi.L ***** válasza:
100%

És azt ne felejtsd el hozzátenni, hogy mellé jól tönkreteszed a szervezeted.


Hetente max. -1kg-al számolj és próbálj meg egy egészséges diétát betartani.


Minta: [link]


Nem kell semmilyen torna, elég ha csak elmész gyalogolni, picit erőltetett tempóban, 60 percet.

2016. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 70-es egészségtelen baromságot ír. Nincs kedvem kioktatnia helyes módról! Most túl jó kedvemben vagyok. :-D


Zőcség meg mozgás. Napi több (5) kiseb étkezés.

Asztán elég folyadékbevitel.

2016. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőnek fogalma sincs arról, hogy egy étkezésre hányan meg tudunk enni 2-3000 kcal-t... Az összmennyiség számít, a vacsorát speciel én el nem hagynám, az fix. De van, akinek jó az, ez téren nincs szabály, csak másoknak nem kell ajánlani, mert nem ismerjük őket.

Mozgás nélkül is lehet fogyni, de sokkal, sokkal érdemesebb mozogni, akár fogyni akarunk, akár nem.

2016. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!