Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az ideálisa...

Szerintetek melyik az ideálisabb? Ti melyiket 'választanátok'?

Figyelt kérdés

165cm-65kg

167cm-44.5kg



2016. febr. 5. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
65. Egyértelműen. a 44 az már nagyon, nagyon sovány. Inkább legyél egészséges.
2016. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első, csak ahhoz sok izmot kell még felszednem s némi hájat leadnom, hogy viszonylag szálkásan legyek olyan :D


De még hájasan is ezerszer inkább az, mint a második, ahhoz már izmot is kéne vesztenem, pedig nincs sok... Lehet, hogy van, akinek működik, nekem ez iszonyúan vézna.

2016. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha változtathatnék rajta, akkor egyértelműen a második! Mert magasabb, és elég könnyen felszednék úgy +10 kilót:)

Ha pedig nem, akkor az első, és menne az izmosítás:)

2016. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.^^
2016. febr. 5. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A 3.nak igaza van, simán felhizlalnám magam a másodikról :D De mivel izom kéne több, sokáig tartana s addig zavarna a kinézetem. Á, maradjon az első, ahol kb. most vagyok, a nehézségek ellenére. Nem érzem magam rosszul, ha a tükörbe nézek :)


De igazából nem kicsit számít, hogy milyen testalkat, anyagcsere, izomtömeg járul a fentiekhez... Én magamból indultam ki.

2016. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!