Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tundnátok ajánlani és...

Mit tundnátok ajánlani és mennyi idő allatt fog látszani a változás?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni úgy kb 10 kilot.Nem tudom hogyan kezdjem el az egészet,miket egyek,miket ne egyek.Van futópadom más mozgast nem tudok végezni mert suli mellett nem sok időm van.Azt tudom hogy rengeteg folyadékot kell meginni.Adjatok jól bevált tippeket fogyásra vagy olyan italt ami esetleg segíti a fogyást.

2016. febr. 13. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Kardió és aerob edzéstől lehet a legjobban fogyni, tehát ne csak a futópadot használd, hanem keress a neten tornavideókat és tornázz otthon azokra.


Kerüld az édességeket, a cukros üdítőket, a péksütiket, és minden káros kaját.


Ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor fogsz majd fogyni.

Használd a www.kaloriabazis.hu oldalt, ahol ki tudod számolni, hogy mi mennyi kalória.


Heti max 1 kg fogyás az egészséges.


Sok sikert és legyen kitartásod. :)

2016. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megy a zöld pacsi :D
2016. febr. 13. 18:08
 3/5 anonim válasza:
a kardio melle erdemes sulyzos, erosito gyakorlatokat is vegezni a fogyas erdekeben is. mivel a kardioval izmot bontasz; kevesebb izommal a szervezeted nyugalmi allapotban kevesebb zsirt eger; ha egyre kevesebb zsirt egetsz egyre szigorubb etrend kene, vagy egyre tobb kardio. ordogi kor. en sulyzos edzessel fogytam es formasodtan rengeteget (-10 kg) meg persze rendes kajalas. ettem melle a lifetilt pyruvat zsiregetojet, de ez csak gyorsitotta a fogyasomat, onmagaban nem hat, csak kiegeszites!:) sok sikert hozza!
2016. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

lifetilt pyruvat zsiregeto..ezt honnan lehet beszerezni?

es sokat segit?

2016. febr. 16. 14:46
 5/5 anonim válasza:
nekem sokat segített, tapasztalat, de önmagában nem ér semmit, csak normális kajálás és sport mellett gyorsít a fogyáson. neten rendeltem a lifetilt oldaláról, ők ilyenekkel foglalkoznak egyébként; érdemes nézni a fb oldalukat is, rengeteg edzéstervet, mintaétrendet és tippeket osztanak meg:) sok sikert!
2016. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!