Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni egy...

Mennyit lehet fogyni egy hónap alatt ugy, hogy délbe eszek valami kalóriaszagény, fogyókurás kaját és mellete edzek is napi 1-2 órát!?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ostoba koplalós hülyeséget terveztél be...


Ha komoly rosszullét, ájulás nélkül kibírod, akkor nagyon rosszul fogsz kinézni, nyúzottnak.

2016. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem ertek egyet előzővel napi 1 kajalastol semmi bajod nm lesz! Én is ezt csinálom és egyáltalán semmi bajom sincs !
2016. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Reggel is egyél pl. zabpelyhet vagy kölest, brokkolit ,

illetve valamilyen zöldséget. Délben amit írtál.Edzés 1-2óra

attól függően milyen megerőltető az edzés.Késő délután sok

gyümölcs.Így 1 hónap alatt 2kg biztos lemegy.

2016. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igazábol nem birom ugy ki hogy csak délbe eszek :( mert pl tegnap is ugy csinàltam és nem tudtam elaludni mert annyira az evésen járt az eszem :/ és nem tudtam elterelni semmivel(ezért ennem kellett). De a multkorába csináltam egy 2hetes diétát amit a buli/pia miatt adtam fel(pedig az jól mendt és fogytam is vele nagyon picit). Szóval tudnátok valami olyan tanácsot adni amivel elterelhetem a figyelmemet a kajáról? Ja és még annyi hogy most 180cm vagyok es 90kg és tavasz de inkább nyárra le akarok menni 75kg ra vagy csak a tokámról es a mellemről eltüntetni a zsírt :) köszi előre is a válaszok!
2016. febr. 24. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!