Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adhatok le ZSÍRT? Ha az...

Hogy adhatok le ZSÍRT? Ha az étrendet nem fér bele a keretbe.

Figyelt kérdés
Küzdősportolok és kiestem az utobbi idókben az ideáis testsulyombol. Meg aztán az alakom is változott a zsir miatt... Milyen edzést javasoltok? Mozgásból megcsinálok bármit de az étrendet maximum nyomokban tudom követni. Rendszeresen biztosan nem. Mit tudok tenni... Hogy étkezzek igy pénz híjján? De ha sikerülne ossze szedni a penzt akkor hogy kéne étkeznem?

2016. febr. 26. 14:44
 1/9 Szabi.L ***** válasza:

Mozgásnak menjen aerob és kardió. Gondolom, ha nem figyelsz oda mit eszel, az azt jelenti hogy mindenféle szénhidrátot összeeszel, tehát a kardió segít ledolgozni ezeket. Az aerob pedig elősegíti a zsírégetést.


így kell kinéznie egy szálkásító étrendnek: [link]

2016. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szintis Zoli ***** válasza:
Annyi kajára volt pénzed, hogy meghízz, de kevesebbre, hogy lefogyj, már nem lesz? Hogy is van ez?
2016. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meghízni volt pènzed? Akkor van arra is hogy leadd. Ez csak kifogàs. Ami pènzt eddig szemèt kajàra költöttèl, most vehetsz belőle rendes, egèszsègeset. Ugyanis jòl összeàllìtott ètrend nem dràgàbb mint a szemèt kaja.
2016. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsók. Teljesen igazatok van... Akkor mondom máshogy. Nem vagyok egyenlőre keresőképes (még 7-8 hónap. Ha az leszek akkor ez már nem lesz kérdés de addig szüleimtől függök) Idesszüleimnek bárhogy magyarázom hogy milyen étrendre van szükségem de MINDIG elfelejtődik vagy "nincs pén" v. "az drága" és amikor ezekkel érvelnek akkor én azt nem kérdőjelezhetem meg hisz értem dolgoznak..
2016. febr. 26. 19:38
 5/9 Szintis Zoli ***** válasza:
Mi az, ami nélkül elképzelhetetlennek tartod a fogyást, de nem engedheted meg magadnak?
2016. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon merevek a szülők, nem hiszem, hogy nem tudsz egy viszonylag épeszű étrendet összehozni... Bár azt el tudom képzelni, hogy nincs otthon pl. sovány fehérje, bár ebben én nem látok semminemű problémát... Ha zsíros galuskákat adnak a hús mellé, csinálj salátát, akár káposztából, ami igazán olcsó. Ilyesmikre gondolok, amiket megtehetsz.

Nem kell a tipikus szálkásító diétát követned ahhoz, hogy fogyj, s ha a tápanyagbeviteled azért nem nagyon vészes (sok változatos zöldség, megfelelő mennyiségű fehérje, ésatöbbi), akkor azért elviselhető a dolog, akkor is, ha nem tudod úgy kihozni a makróidat, ahogy szerinted megfelelő.

2016. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan tudok összehozni egy minél olcsóbb étrendet ami legalább nyomokban követi az amit kéne? Van ilyen oldal ahol ebben segítenek?
2016. febr. 27. 21:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor amig nem leszek keresőképes addig mit egyek hogy ne szedjk fel zsírt és izomvesztés nélkül? És hogyan edzek? Aerob ? Mennyi? Milyen? Saját testsúlyos és állóképesség fejlesztő edzésekkel negtudom gátolni az izomvesztést?mert kondiba se nagyon tudok menni
2016. márc. 8. 19:16
 9/9 Szintis Zoli ***** válasza:
Túlgondolod ezt az egészet. Még nem válaszoltál, hogy szerinted mi az étrend, amit követned kéne a megfelelő eredményhez. Mert én úgy érzem, itt tetted egy kicsit magasra mércét.
2016. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!