Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3-4 hónap alatt fogyhatok 7...

3-4 hónap alatt fogyhatok 7 kg-t ha változtatok az életmódomon? (többi lent)

Figyelt kérdés

173 cm és 66 kg vagyok és nem vagyok megelégedve magammal nyárig szeretnek leadni min. 7 kg-t. Mától elkezdek egészségesen enni. Például ilyen lesz egy napom: Reggeli: zabkása gyümölcsökkel, tízórai:alma, ebéd: barna rizs párolt zöldségekkel és csirkemell uzsonna: joghurt vagy túró, vacsora: saláta.. És minden nap megiszok 3 l vizet. Sajnos csak heti 3-szór lesz időm edzeni remélem ez még nem annyira rossz hogy lassabban menne a fogyás. Ja és édességek és csipsz helyet répát fogok enni. Szóval ha ezeket mind betartóm látszani fog az eredménye 3 hónap múlva?

16L



2016. febr. 27. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó terv. A cél is teljesen reális. Meg lehet csinálni ennyi idő alatt, különösebb szenvedés nélkül.
2016. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Simán.
2016. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
57%

Ha jól tudom a fogyáshoz nem szoktak gyümölcsöket enni, inkább csak zöldségeket! A zöldségeket is jobb nyersen, de persze ha párolod az se rossz :D . Joghurtból és túróból is csak zsírszegényt egyél! A heti 3 edzés elég, ha intenzíven csinálod. Kerüld a cukrot, és a fehér lisztből készült ételeket! Ne igyál cukros italokat, (100%-os gyümölcsitalok is rosszak! ) inkább maradj csak a víznél, és abból igyál minél többet!

És ami a legfontosabb: NE CSALJ! Ha ezeket mind betartod és törekedsz arra hogy egyszer se ess "bűnbe" akkor mindenképpen meg fog látszani!

2016. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2016. febr. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!