Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel egyem a párolt zöldséget?

Mivel egyem a párolt zöldséget?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék hússütéssel vacakolni hétköznapokon, meg amúgy se jó a sok hús. Tudnátok valami könnyen, gyorsan elkészíthető szószt, öntetet... bármit írni, ami jó a párolt zöldséghez vacsorára?
2010. ápr. 1. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Sajt?

Vagy miért nem eszed nyersen, salátának?

2010. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyél hozzá főtt tojást, vagy reszelj rá sajtot, vagy van knorr öntetpor sokféle, amit joghurtba, vagy tejfölbe kell keverni, nekem mind ízlik, és ne félj a tejföltől se, mert nem hízlala, különben sem teszed rá az egészet, mert kétszerre elég a két decis doboz plusz egy zacskó por.

hanincs itthon akkor magamtól teszek egy kis hagymakrémet és pirospaprikát, vagy pirosaranyat és fokhagymakrémet, vagy kaprto, egyéb zöldet a joghurtba és kész.és egy kis reszelt sajt, vagy kockázott feta, csak hogy feldobd.

2010. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is feta sajtot vagy tojást szoktam hozzá enni, vagy virslit ami gyorsan megvan. öntetként natúr joghurtba szoktam egy kis paprikát ételízesítőt fokhagymaport szórni plusz cayenne borsot (én szeretem ha kicsit erős) de szerintem végtelen a választék a fűszerezésben.
2010. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én olyan salátaöntetet szoktam itthon csinálni, hogy natúr joghurban elkeverem 1-2 főtt tojás sárgáját, plusz só, bors, szerecsendió. Nagyon finom.
2010. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Kifejezetten párolt zöldségehez keresek öntetet (vagy bármit), mert van egy ételpárolóm, és szeretném gyakrabban használni, nem csak hétvégén. (Salátát is szoktam enni, de nem tudtam, hogy a joghurtos öntet párolt zöldséghez is jó.)
2010. ápr. 1. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Kaporszósz a kedvencem. Párolni aprított hagymát, bele szórni sok kaprot, kikeverni lisztes-tejfölös habarással. Kis mustár, majonéz, só, cukor ízlés szerint. Nyami:)
2010. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam párolni a párolóban (nekem 2 emeletes van) a zöldség mellé csirkemellett vagy halat. Kicsit be kell fűszerezni, nagyon finom lesz.
2010. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Főzz ki hozzá pl. barna rizst, kölest, vagy hajdinát. Natúran 2x vízzel, csipet sóval. Diétás köret lesz mellé. Ha zöldfűszerekkel ízesíted a párolt zöldséget finom fogásod lesz.
2010. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!