Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megálltam a fogyásban, sehogy...

Megálltam a fogyásban, sehogy sem megy le egy deka sem. Napi 1200 kalória, és heti 5 nap sport (aerob mozgás) és egy egy 3-4 km-es egyszeri futás mellett. Megoldás mi lehet, növeljem a mozgást?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd at a testelites kategoriaba.ott tobben tudnak segiteni.
2016. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Növeld a kalóriát.
2016. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem fogok elkezdeni hízni?
2016. márc. 7. 13:06
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:

Iktass be súlyzós/saját testsúlyos edzést is. Ha nagyon alacsonyan tartod a bevitt kalóriákat, akkor a szervezted tartalékol, hisz azt "látja", hogy komoly terhelésnek van kitéve, amit nem tud a bevitt üzemanyagból fenntartani. Ezért aztán a legkönnyebben elérhető tartalékhoz nyúl: az izomhoz. Így könnyen válhatsz vékony, zsíros emberré. (gondolom nem erre vágysz). Szóval figyelj a megfelelő tápanyag-összetételre, arra, hogy eleget egyél, igyál, pihenj. Érdemes keresned egy testzsír mérésére is alkalmas mérleget, mert a kilók semmit sem jelentenek, arra kell törekedni, hogy a testzsír % csökkenjen.

A képen látható két hölgynek azonos a testsúlya, mégis szemmel látható a különbség közöttük.

[link]

2016. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha becsületesen lenyomsz ennyi edzèst, ahhoz az 1200 kcal èdeskevès. Emelni kell a kalóriabevitelt. Nem kell felni a kajàtòl, okosan kell bevinni a dolgokat. Nèzd meg hogy a testsùlyod es magassàhod alapjàn mennyi a napi kalòriakereted. Az alatt maradj 500-zal ès fogysz majd. 1200 kalòria egy 150 cm-es 35 kg-os kislànynak jò, de aki sportol, ès magasabb, biztosan kevès ès ìgy a szervezet az izomhoz nyùl, husz tàpanyaghoz nem tud, mert az kevès.
2016. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Becsületesen lenyomom..mert szeretem :-)

Meg hiányozna is.

175 cm vagyok és 77 kg.

Eddig ez működött, mert fogytam 4 kg-ot, úgy hogy közben alakult is a testem, de most nem fogyok már két hónapja egy dekát sem.

Köszönöm a válaszokat, megfogadom.

2016. márc. 7. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4 kg?? Te mar vagy valaki 💪 edzo terembe kene jarj ahogy irtak rendes etrend es kikurni a kardiot
2016. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabi.L ***** válasza:
Étrendről picit írhatnál bővebben. A kalóriaszámolás semmire sem elég, arról nem is beszélve, hogy nem tudom mi alapján számoltál 1200 kcal-t 175cm 77kg-ra, gondolom valami rendkívül okos oldalon. 1400kcal elég arra, hogy a szerveid megfelelően működni tudjanak. Képzelheted mi történik ,ha bemész ez alá. Szóval gondolt át ezt az egészet, picit nézz jobban utána a dolgoknak, mielőtt folytatnád ezt az idétlen kalóriaszámolást.
2016. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!