Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek éjszaka?

Mit egyek éjszaka?

Figyelt kérdés
Most odafigyelek nagyon az étkezésre, szeretnék leadni kb 6-8 kg-ot. A probléma az, hogy néha ügyeletes vagyok éjszaka. Pl ma is, holnap is. Olyankor este 6tól reggel 6ig fent vagyok, és ráadásul sokat mozgok, úgyhogy egy kis gyümölccsel annyira nem lakok jól, nincs erőm. De zavar, hogy este ennem kell. Mit lehetne enni? Vagy ezzel nagyon elrontom az egész több hetes eredményem?
2016. márc. 8. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Husi salátával, túró fahéjjal, egy kis joghurttal (ettől krémesebb lesz) és valamilyen gyümölccsel.


Igazából az egész napi bevitt ételt kell nézni, mivel te este/éjszaka vagy aktív, így akkor kell enned, nincs ezzel probléma. Szerintem bátran ehetsz tk. kenyeret sonkával,sajttal,zöldségekkel is.

2016. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Helyzet ugyanaz, én is este 6tól reggel 6ig vagyok ma.


Én úgy eszek, hogy:


Most keltem du 15.00 körül megeszek egy nagy csésze zabkását egy közepes banánnal. Ez ad egy kis energiát és nem éhesen megyek dolgozni.

Az első szünetem 20.00kor van, akkor szoktam enni pl egy gluténmentes bagettet grillezett zöldségekkel és sajttal,vagy tk. kenyeret felvágottal, ilyesmiket. Plusz esetleg egy kefírt.

A másik étkezésem 23.00 körül van, akkor 2 lehetőség van, vagy főtt kaját eszek az üzemi konyhán, de mindig valami jobbat választok, pl grillhús zöldsalátával, esetleg főzelék tojással. Vagy ha nem vagyok éhes, akkor megeszek egy nagy tál gyümölcsöt, pl epret, mandarint.

De igazából szerintem lehet enni, mivel te akkor vagy ébren, enni meg kell. Engem is zavar, de hát ugyanúgy kell csinálni, mintha neked most lenne nappal.

2016. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ehetsz olyat, amit nappal ennél, más a napirended s nyilván enned kell.

Viszont vannak emberek, akik éjjel nem tudnak enni. A párom ilyen, koránfekvő, koránkelő típus, éjszakásban nagyon szenvedett és sosem evett, csak a 12 órás műszak legelején, este. Kibírta, de reggel vagy evett, vagy hamar felébredt arra, hogy éhes. Kinek hogy esik jól.

Én sosem éjszakáztam, de későn fekszem s én sem eszem éjjel, óriási ellenállás van bennem, pedig eléggé szeretem a hasam - ha megfelelő az időpont :) Lefekvéskor olykor már 8-9 órája nem ettem s ez nekem jó.

Ha deficitben vagy s rendes ételeket eszel, akkor mit sem számít, mikor. Csináld, ahogy neked megfelel.

Én kései nagy vacsorát tartanék, az biztos, sok és gyors szénhidrát nélkül.

2016. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A turot lehet hagymaval is es akkor olyan mint a korozott

De 23-3 oraig magas az inzulin termeles ezert ehetsz rendes kajat is elmeletileg nagyabol olyan mint del korul

2016. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szabi.L ***** válasza:
100%
Ugyan azt eheted, mint máskor napközben. Hiszen ha tovább fennmaradsz és ráadásul az aktivitás is megnő, akkor a kalóriaszükségletünk is növekszik. A gyümölcstől azért nem laksz jól, mivel bár van tápértéke, energiát nem ad a fruktóz.
2016. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!