Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek de hogy?...

Fogyni szeretnek de hogy? Nektek hogy sikerult?

Figyelt kérdés

1000x probaltam erolkodtem sokszor kicsit ettem lassan vontam meg magamtol mindent eloszor csak 1-2orakat setaltam, probaltam kondit 90napos dieta, ilyen olyan dietak stb DE SEMMI SE HASZNALT.

120 kg vagyok 180cm ...nem latszik rajtam hogy ilyen kover vagyok pont jo helyekre oszlott el... De viszont kezdenek elo jonni a tulsuly gondok hiaba van nicki minaj alakom... Teljesen feszes mindenem se narancsbol semmi aza baj hogy meg vagyok magammal elegedve de elojott a magas vernyomas a szedulesek emesztesi gondok stb.

Es egyik dieta se megy tovabb 1-2honapnal...

Nem birom magam ra venni tudom hogy agyban dol el probaltam ugy fel fogni hogy na akkor eletmod valtas de nem megy :D

Imadom a csokit a krumplit mindent ami hizlal 😂

Valaki volt hasonlo cipoben es meg is sikerult neki a leadni a plusszt?


18/L



2016. márc. 10. 16:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
75%
Brit kutatók megállapították, hogy a fogyás titka az az, hogy egyél egészségesebben és mozogj többet.
2016. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ajh nem ezzel van a gond!!

Hosszabb tavon nincs annyi akaratom hogy csinaljam!

A kerdesem lenyege hogy valaki volt igy hogy csak 'kampany dietak, eletmod valtasok' voltak majd egyszer ra vette magat es hanyadik neki futas volt es hogy sikerult neki!

Nem az okoskodokra vagyok kivancsi keerlek ne bunkozzatok...

2016. márc. 10. 17:09
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem lesz hozzá akaraterőd, nem is fog sikerülni. Azon áll vagy bukik a dolog.
2016. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Első vagyok. Én úgy gondolom, ha nem tudod tartani a diétádat akkor nem is akarsz igazán lefogyni. Nyafogni, meg kifogásokat keresni mindig könnyebb. Ahelyett, hogy most ezt a kérdés kiírtad megcsináltál volna 4 felülést, már haladtál volna a célod felé. Erre a kérdésre ugyanis nincs jó válasz.


Én anno a cigivel voltam így. Napi 1 dobozt szívtam 10 éven keresztül, csomószor próbáltam letenni, mondtam olyanokat is, hogy minden nap egy szállal kevesebbet szívok, stb. De a sokadik próbálkozásnál rájöttem, hogy igazából nem is akarok leszokni, aztán az egyik pillanatban ténylegesen elhatároztam, hogy nem fogok cigizni, és letettem. Ennek lassan 2 éve. A vicc, hogy mindenféle erőlködés nélkül.


Szóval szerintem elhatározás nélkül semmibe ne kezdj bele, mert nem lesz eredménye.


Amúgy a 180 centihez a 120 kiló egy pasin is meglátszik bőven, szóval vagy kamuzol, vagy nem láttad még magad képeken vagy tükörben...

2016. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amig te úgy látod h 120 kilósan lány létedre feszes vagy, meg h jol nézel ki, addig nincs miről beszélni. Majd ha belátod h dagadt vagy, de nem gyengén, akkor lesz akaratod lefogyni, méghozzá ekkora súlyból egy 50est simán.
2016. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jezus most latom hogy elirtam sulyom :D

110 vagyok.

Koszonom a valaszokat nektek...

Tennek fel kepet de ciki lenne ha ismeroseim meglatnanak :D

Nem viccelodok komolyan nem latni rajtam suli orvos is nezett hogy lehet ennyi azt mondta hogy valoszinuleg az is ra tesz hogy nehez a csontozatom nem tudom nem ertek hozza hulyeseget nem akarok irni :)

Hatha egyszer ra szanom magam, neha tv nezes kozben szoktam emelgetni labam guggolni stb amit tudok telozas kozben is csinalni.. De hosszu tavon sose megy :)

2016. márc. 10. 17:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem is akarsz Te igazán lefogyni. :)
2016. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan... A gyk-s életem leghosszabb kisregényénél kell elvesznie a hozzászólásomnak? Pedig szép szenvedélyes volt s informatív is. Eh.


No akkor picit rövidebben.


Nem mindenkinek egyformán könnyű, de tuti megvan a jó módszer neked is. A túlsúlyod sok, már az egészségedre is kihat. Ne idióta fogyókúrákat alkalmazz (a 90 naposnak semmi köze a test igényeihez), hanem válts életmódot! Ha neked nem megy a sokszor kevés evés (s nem az összkalória vagy az étrend volt a ludas), akkor egyél máshogyan. Nekem se való.

Speciel nekem a szénhidrátcsökkentés jött be, de millió más dolog is benne van, fontos az időzítés, mikor és mekkora étkezést tartok, kitapasztaltam, mivel lakom jól könnyebben s mit célszerű kerülnöm (ez változott is, ahogy fogytam, 20 kiló felesleggel még egész könnyű volt, aztán hirtelen se té, se tova, sokkal több trükkel se, mint korábban... de volt kiút)...

De a legfontosabb, hogy határozd el magad, válts életmódot és ne fordulj vissza. Persze kell tudás, hogy milyen az az életmód, amit tartani bírsz.

Imádhatod a csokit és a krumplit, nekem is nagy kedvenceim voltak. És? A krumplit elhagytam (nem hiányzott), a csokit nem (nem okozott semmi bajt, ritkán voltak durva csokikorszakaim, napi rengeteg csokievéssel. ami saját csokiszósz volt, jegyzem meg, a cukrot már az elején dobtam). Az ember sokat tud változni s a jó ételek is finomak tudnak lenni.

2016. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 170 cm magas, 17 éves lány vagyok. Február elsején voltam 108 kg. Azóta 98 lettem. Másfél hónap alatt leadtam 10 kilót úgy, hogy nem éheztem, nem vontam meg magamtól semmit durván és jól éreztem magam. És folytatni akarom, legalább amíg a 70 kg-ot el nem érem.

Én is 17 évet várattam arra, hogy elkezdjem. Mindig belefogtam mindenféle fogyókúrába, sose sikerült. És pont ez a lényeg. A fogyókúra az csak egy kúra, egy ideiglenes dolog. Életmódváltás kell. Cserélj le mindent egészségesebbre. Én például azzal kezdtem, hogy mindent ugyanúgy ettem de fele adagokban mint azelőtt. Utána a krumpli helyett zöldséget és gyümölcsöt ettem köretnek. Cukor helyett édesítő. Péksüti és kenyérfélék helyett teljes kiörlésű kenyér, abból is minél ritkábban. Nasinak vannak szénhidrátcsökkentett pudingok, csokik stb. Én heti 1x szoktam bűnözni.

Minden hétköznap 30 percet szobabiciklizem illetve néha tornázom itthon. Nem megerőltető, közben nézek valami sorozatot és el is repül az idő.

Ami a lényeg : nekem se sikerült soha. Mindig azt mondtam, hogy jajj, én nem kövér vagyok csak teltebb meg egyebek. Mindig mentegetőztem. Kövér voltam, most is az vagyok DE változtatni akarok és fogok. Nézz magadról egész alakos képeket. Keress előnytelenebbeket. Állj a tükör elé ruha nélkül. Ha valóban úgy érzed, hogy neked ez így jó akkor nincs miről beszélni. Ellenben ha egy PICIT is azt érzed, hogy változni akarsz akkor kezd el. Nekem életem legjobb döntése volt, amióta csinálom ezerszer több az önbizalmam. És mint mondtam : ne mások diétáját, étrendjét, fogyókúráját próbáld csinálni. Szabd meg magadnak te a saját étrendedet.

2016. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia. Az én történetem évekkel ezelőtti, 17 éves lehettem kb. Egy nap leültem zuhany után nadrág nélkül az ágyra és megláttam csupasz combjaimat elterülve, szinte szétfolyt a "lábam" körül, de előtte is volt, hogy láttam egy magamról készült képet az osztálytársakkal és akkor jöttem rá, hogy borzasztóan elhíztam. Tegyük hozzá, hogy az akaraterőmhöz az is kellett, hogy szerelmes lettem egy fiúba.

Mindennap kevesebbet ettem úgy, hogy amit elém tettek, azt megfeleztem, szép elválasztó vonalat csináltam és csakis csak a felét ettem meg. Reggelire ha vettem croissont, azt is megfeleztem és a másik felét eltettem vacsira. A kakaót először lecseréltem tejre, majd citromos vízre. És nagyon sok vitám volt a szüleimmel emiatt, szinte ki akartak tagadni a családból, tányérokat törtünk...

Aztán gyönyörű alakom lett, elkezdtem futni is mellé reggel és este. A suliban megnéztek a fiúk, mert a lábam is karcsú és izmos lett. Az önbizalmamat is helyreállította, mertem végre fotózkodni és könnyebben tudtam barátkozni.


Csak sajnos egyébként utána túlzásba vittem, elkezdtem éheztetni magam, amitől könnyebben felkaptam a vizet, mogorva lettem, és a hidegebb idő beálltával a futás után nagyon megfáztam.

2020. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!