Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik fogyóztak, diétával...

Akik fogyóztak, diétával edzéssel. Stb. hogyan és mennyi idő után láttatok eredményt? Mi az ami nektek bevált, milyen módszer?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Mindennapos edzés,1 óra elég lesz,nem kell túlzásba vinni!Gyümölcsök,és sok folyadék (a víz a legjobb természetesen) és 1,vagy akár két hét után lehet látni az eredményt,és 1 hónap után büszke leszel magadra:D
2016. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én február elsején kezdtem bele az életmódváltásba, azóta 11 kiló ment le és mostanság kezdett mindenkinek feltűnni, hogy a hasam sokkal kisebb. :) Összesen 30 kilót tervezek leadni, nagy súlyfeleslegem volt/van. Fontos, hogy mindenképp eddz mellé, sokkal hatásosabb :)
2016. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly diétáztam,de nem tornáztam,nem volt időm. Levelezőn tanultam plusz 8 óra munka. Mindegy. A lényeg,hogy látványosan 1 hónap volt. Másfél hónap alatt 7kg-t fogytam.


Én nem változtattam életmódot(így már lehet h nem is nevezik diétának:D),mert tudtam hogy nem fogok egész életemben cukor és liszt nélkül élni.


Lényegében ugyanúgy ettem,csak fele mennyiségben. Így pl simán lecsúszott egy zserbó is hétvégén. Nem jött vissza,bár most az ünnepek alatt felszaladt 2kg. De legalább a mennyiséget tudom tartani. A minőséget nem sajnos. Szeretem a finom kajákat.

2016. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!