Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kereken 79kilo lennek, amit...

Kereken 79kilo lennek, amit szegyellek. Rettenetesen sokat mozgtam/mozgok. Mindig megprobalok keveset enni. Viszont, ha eszek lelkiismeret furdalasom van. Mit tegyek? Nagyon dagadt lennek? 160cm/13l.

Figyelt kérdés
Ekezetert ezer bocsanat.

#mozgás #13 éves #dagadt #79kilo #lekiismeret furdalas
2016. márc. 30. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A következő kombinációk nem működnek:


Rettenetesen sokat mozgok, jól megéhezek, majd eszek, és lelkiismeret-furdalásom van.

Keveset eszek, végül már nem bírom, eszek, bepótolom, és lelkiismeret-furdalásom van.

Keveset eszek, nincs lelkiismeret-furdalásom, de nem is csinálok semmit. (Vagy amennyit csinálok, az valójában nevetséges.)


Aminek működnie kéne:


Mozgok, fárasztó, lihegtető tevékenységet végzek, elfáradok... időm, lehetőségem viszont nem nagyon van utána eszegetni, visszapótolni. (Vizet, sót, almát, vitamint maximum.) Holnap, holnapután is, és hosszú folyamatosságban ugyanilyen napok.


Én is pont 79 kiló vagyok, de fiú, idősebb, és egy fejjel nagyobb nálad. 20 kilósak a kézisúlyzóim, 100-at húzódzkodok reggelente: tehát van rajtam izomzat, (ami rajtad képtelenség, hogy legyen,) de még nekem is hájas a hasam. Ne haragudj, de akkor szerintem te folyhatsz széjjel...


Nem kell szégyellni, mert mindannyiunknak megvan a maga baja, ebben-abban nehezítettebb az élet. Viszont fogd fel úgy, hogy szerencsés vagy. Mi lenne, ha valóban súlyos betegséget kéne leküzdened, vagy megváltoztathatatlan testi hibával születsz? Na ehhez képest játék dolog lenne lefogyni. Ha valóban akarod, megteszed, ha nem, úgy is jó. Nekem és másoknak végül is mindegy, de te éreznéd jobban magad a bőrödben.

2016. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!