Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a fogyásnak?

Hogyan kezdjek neki a fogyásnak?

Figyelt kérdés

110 kiló körül mozgok, és iszonyatosan zavar. A kajával nagyjából tisztában vagyok, hogy miket és mennyit kellene ennem, de írok magamról pár dolgot, hátha kapok jó ötleteket.


A mozgásra nagyon nehezen szánom rá magam. Napi 40 percet sétálok a munkába, fél 6 körül érek haza. Asztmás vagyok, amire a túlsúly rásegít, már egy gyorsabb séta alatt 10 perc után az inhalálómért nyúlok. Hétközben nem főzök, hétvégente hazajárok a családomhoz, és a páromhoz, akkor megfőzöm a következő heti ebédemet.


Ülő munkát végzek, gép előtt. Kávézom, édesítőszerrel.



Ja, és 26 éves vagyok, nő. Jövő ilyenkorra már jól akarok kinézni, nem akarom tovább halogatni a dolgokat. De elindulni nagyon nehéz.


Van valakinek segítő ötlete? Esetleg járt már valaki hasonló cipőben?


2016. márc. 31. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a súlyom.Állandóan belekezdtem sikertelen fogyókúrákba nulla mozgással.Egy hónappal ezelőtt viszont elhatároztam,hogy segítséget kérek.Kerestem egy személyi edzőt.Kétszer járok hozzá egy héten trx-re,egyszer pedig spinningre.1500 kalóriát eszek egy nap.Én sem főzök hétköznap,viszont az ebédet rendelem a teletáltól.Itt vannak diétás kaják,600-700 kalória egy ebéd.Reggelire-vacsorára tojást,sonkát,virslit eszek zöldségekkel (felváltva persze)Gyümölcs ritkán 1 alma.Cukrot nem eszek,néha eszek szénhidrát csökkentett kiflit,de nem minden nap.Szerintem kérjél te is segítséget,sokkal hatásosabb,ha egy szakemberrel kezded el.
2016. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt olvasd el, hogy ne csak nagyjából legyél tisztába!

Ne csak a kinézet miatt akarj lefogyni. Ekkora súlynál már az egészségügyi kockázat is jelentős.

2016. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!