Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen torna gyakarlatokat...

Milyen torna gyakarlatokat ajánlatok a sikeres fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, 84kg :( ! Sajnos a családom is elég duci szóval nagyon hajlamos vagyok a hizasra! Nagyon fajnak a labaim stb :/ elhatároztam magam hogy igenis lefogok fogyni, tavaly nyáron 74kg voltam azóta 10kg jött rám :/ az lenne a kérdésem hogy esetleg tudna nekem valaki torna gyakorlatokat írni? Hasra combra fenékre. És miket ehetek? Miket nem? Egy nap hány étkezés legyen?

2016. márc. 31. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Erről könyvet lehetne írni... Még jó, hogy más már megtette. "A sárga kapszula" a címe, keress rá, pdf-ben ingyen letölthető. Minden szükséges infó benne van, amire szükséged lehet a kezdéshez.
2016. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De telorol vagyok, és valamiért nem engedi a telom ilyeneket letölteni azért is kérdezek itt!
2016. márc. 31. 20:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ev alatt 10 kg rengeteg. Sztem keresd fel eloszor a haziorvosod, es konzultalj vele.
2016. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sikerül a " sárga kapszulát" letoltenem.. Voltam teljes kivizsgáláson semmi próbáléma és betegségem! Édes anyám is duci lány kora óta és nővéreim is, gondolom genetika. Ők elfogadták hogy kövérek, egy ideig én is. De most elhatároztam magam hogy ez igy nem mehet tovább és fogyni akarok!
2016. márc. 31. 20:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak genetika,hanem rossz beidegződések táplálkozás terén. A Sárga kapszula tényleg jó lesz. Várhatóan a családod nem fogja érteni, mit csinálsz.
2016. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy nap? Lecsökkented a szénhidrátot 85 grammra, mellette eszel úgy 1600 kalóriát, plusz napi 1 óra tempós séta. Ha mindezt betartod, csak úgy repülni fognak azok a kilók. :)
2016. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Reggelire gyümölcs

Ebédre csirke hús koretnek zöldség

Uzsira megint gyümölcs és natúr joghurt!

Vacsira parolt zöldség pár szelet sonka

2016. márc. 31. 22:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a diétás étrended, vagy a normál?
2016. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez a dietas
2016. márc. 31. 23:11
 10/15 A kérdező kommentje:
Amíg nem döntöttem el hogy akkor most állj! Fogynom kell mert én nem akarok túl súlyos lenni na akkor az előtt sokat ettem :/ volt hogy még este is :/
2016. márc. 31. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!