Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért híztam ennyit az utóbbi...

Miért híztam ennyit az utóbbi időben, mikozben fogyózom? (Részletes leírás)

Figyelt kérdés

Az elmúlt három napban nagyon növekedni kezdett a súlyom. Igaz, hogy egy kis bűnözés volt, de nem hiszem, hogy azért ennyi súly feljöhetett volna. Tehát:

Tegnapelőtt: 53.5

Tegnap:53.8

Ma: 54.5

Fokozatosan hízok, pedig semmi sem változott az elmúlt napokban. Maximum annyi, hogy eddig szinte semmi folyadékot nem ittam, tegnap meg ma megittam 2l folyadékot (2-2l). De mindig reggel mérem magam, így nem értem. Leírom a napi étrendemet és folyadékbevitelemet.

Tegnapelőtt:

- 100g zsírszegény túró 1evőkanál baracklekvárral

- Fél szelet bundáskenyér

- 200g itthon főzött puding (pudinpor-tej-cukor)

- 3 pici kakaós kifli, itthon sütött. (kb. 80g egyben)

- Kb. fél liter cappuccino (tej és cappuccinopor)


Tegnap:

- 1db bundáskenyér (2db kicsi fél)

- 4db itthon készített kakaós kifli (kb. 110g)

- 1 gombóc joghurtos fagyi édestölcsérben

- kb. fél liter cappuccino (cappuccino por és tej)

- kb. 2.5dl tea

- kb. 1l víz


Ma:

- Fél liter narancs üdítő (100ml/0.8kcal)

- 2x2.5 dl cappuccino (tej és cappuccinopor)

- 2x2.5dl cappuccino (ugyanúgy, de tej helyett vízzel)

- kb. fél liter tea

- 200g zöldségkeverék főzve (2x24kcal)

- 2db kisméretű főtt tojás

- 1db banános csoki

- 1db kisebb alma



2016. ápr. 7. 17:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hallod, alig eszel, és az sem mind jó. Mellesleg milyen magas vagy? Illetőleg ez nem hízás... Annyi ilyen hülye csaj van itt, akik azt hiszik, mert többet mutat a mérleg, és mert megettek 1 bundás kenyeret, már híztak.... Az az 1 nyavalyás kg az víz, salakanyag, meg kaja... Pont ezért kéne hetente mérned magad okoska -_-
2016. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "okoska", sem pedig hülye. Nyilvánvalóan azért kérdezek, mert nem értek hozzá. Illetve tudtommal a szervezet vizet nem tud megkötni (maximum az izmok).

Egyébként NEM a fogyókúra miatt méregetem magam folyamatosan.

2016. ápr. 7. 17:20
 3/26 anonim ***** válasza:
Vizet nem tud megkötni, de attól még van benned. Akkor meg miért? Hozzá vagy nőve a mérleghez? Am a magasságodra még mindig kíváncsi vagyok....
2016. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Állandó gyógyszert szedek és a dózis a testsúly és a magasság függvényében változik. Nyilván hosszútávú eredmény alapján.

Egyébknt 170cm vagyok.

2016. ápr. 7. 17:23
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
még hányszor írod ki ezt a kérdést?
2016. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Miét is fogyózol akkor te 170 (kiaszott) cm mellé???? 60 lenne a normál súly, már így is sovány/nagyon sovány kategória vagy -_-

Ilyenkor ne is csodálkozz, ha a test nem akar több súlyt veszteni (meg megjegyzem, a zsír KELL a testnek, ha akarod ha nem....)

2016. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Bőven van rajtam felesleg és ezt mások is látják. Nagyon vékonyak a csontjaim.
2016. ápr. 7. 17:26
 8/26 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó isten gyere le! Ha fogyóznál legalább normálisan csinálnád. Inkább éhezel egész nap szar minőségű kajákon, minthogy tele edd magad jó minőségüekkel. Pedig ha beosztod normálisan a kaját, az se kerül sokkal többe mint a rossz minőségű. Én a reggelimet szenvedve eszem meg, az ebédem rá se fér 1 tányérra, este pedig ugyan olyan jót eszek és ez mind 1400-1500 kalória MAXIMUM.
2016. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%

19db kajád közül talán 4-ben nem volt cukor... xd Az én étrendemben talán van 2g cukor egy nap. A tiédben szerintem megvolt itt a 15xöse is naponta. :D

Egy diéta alatt az a lényeg hogy a keményítő alapú szénhidrátokat kiszedd az étrendedből. Gondolok itt cukor, kenyér, rízs és krumpli. (bár én általában eszek napi 70g barna rizset)

Fehérje dús étkezés. Hal, csirke hús vagy vadhúsok.

Rostban gazdag étkezés.

+ zsírszegény életmód. Valamennyi zsírt kell enni mert abban oldódnak a vitaminok, csak nem szabad túlzásba vinni.

Egyébként ez hogy naponta méred magad... nem ér semmit. Meg iszok 1 liter vizet és 1 kilóval nehezebb leszek. Leülök trónolni és két kilóval könyebb...

2016. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!