Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülni fog lefogyni?

Bia678 kérdése:

Így sikerülni fog lefogyni?

Figyelt kérdés
Körülbelül ùgy 5-10kg tól szeretnék megszabadulni, csak nem tudom hogy ilyen módon menne-e, ahogyan elképzeltem. Szóval naponta sportolnék 1-2 órát és az étrendem legföképpen gyümölcsökböl és zöldségekböl állna. Szóval reggelire és délelött tízóraira gyümölcsöket ennék dióval vagy mandulával. Esetleg szénhidrátot (ezzel most a teljeskiörlésü kenyérre gondolok) is reggel fogyasztanám. Ebédre külömbözö zöldségféléket ennék, vacsorára salátákat tojással vagy sajttal, esetleg joghurtot. A nap folyamán meg persze sok vizet és zöldteát fogyasztanék. Szóval mi a véleményetek ehhez? Így le tudnék fogyni? Ha igen kb. mennyi idö alatt? Elöre is köszönöm a válaszokat :-)

2016. ápr. 18. 00:16
 1/2 anonim válasza:
Én úgy gondolom, a hús is kell a szervezetnek, nem csak a zöldségfélék, plusz fogyókúránál nem kell direkt nagyon sok vizet inni, csak amennyit kívánsz. Én 3-4 hét alatt 13 kilót adtam le úgy, hogy reggelire tojásfélét eszek, pl rántotta, tízóraira teljes kiőrlésű zsemléből eszek 2 szendvicset, ebédre csirkehusi rizzsel, esetleg főzelék vagy ilyesmi, 5-6 óra fele pedig 1-2 gyümölcs\joghurt de a legjobb az ha akkor már semmit nem eszel
2016. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hús speciel nem kell, de fehérje igen, s ha azt főleg a salátával akarod bevinni, akkor ha kis tojásaid vannak, tizet alaphangon tolj be... Komolyan. Persze a többi ételedben is akad fehérje, akár sok is, de ahhoz a megfelelő fajta zöldségeket kell enned nagy mennyiségben...

Elég zsiradékot is vigyél be, persze nem mindegy, miből, de ebbe most nem megyek bele.

2016. ápr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!