Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm vagyok és 65kg . a...

170cm vagyok és 65kg . a nemem nő . Szeretnék egy kicsit fogyni . Legalább 7kg. miket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és úgy érzem itt az ideje, hogy valamit kezdjek magamal. Minden féle tanácsokat elfogadok.

2016. ápr. 20. 09:58
 1/4 anonim válasza:
43%

Miért szeretnél fogyni? Szerintem ideális a súlyod a magasságodhoz.

Sportolj, fuss, egyél egészségesen

2016. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Először is tudnod kell, hogy a magasságodhoz teljes mértékben normális a testsúlyod. De ha te úgy érzed, hogy szeretnél fogyni, hogy akkor jobban éreznéd magad a bőrödben, ha kevesebb kg lennél, akkor mindenképp kezd el apró lépésekben a változást. Ne ugorj semminek a közepébe!

Az egészséges és változatos étkezés fontos, de ahhoz, hogy maradandó eredményt érj el, elengedhetetlen, hogy mozogj is. Találj egy olyan sportot, vagy mozgásformát, ami tetszik és amit élvezettel csinálsz! Fontos, hogy ne rossz szájízzel kezdj neki, mert akkor az eredmény elmarad!

2016. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán kell fogynod. Főleg nem 7 kilót.

De azért sportoljál, hogy fitt és formás legyél.

2016. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2016. ápr. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!