Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok még nyárig 1.5kg-t?

Fogyhatok még nyárig 1.5kg-t?

Figyelt kérdés

Halihó :)

Sikeresen megszabadultam már 12kg feleslegtől, ám még szeretnék leadni 1.5kg-t. A probléma az, hogy nagyon megállt a fogyásom pár hete, pedig mindent ugyanúgy csinálok, ahogyan eddig. Viszont nagyon elszánt vagyok és szeretném leadni azt a fennmaradó 1.5kg-t, most már nem adom fel :)

Tudnátok tippet adni ahhoz, hogy hogyan indítsam be ezt a fogyamatot? Nem eszek kenyérféléket, zsíros húsokat, krumplit, banánt és tésztákat sem.

Folyadékot naponta 1.5-2l körül fogyasztok, plusz ami az élelmiszerekben is megtalálható.



2016. ápr. 22. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha stagnálsz,változtatni kell! Valószínűleg belassult az anyagcseréd,de hogy merre kéne indulni, ahhoz kevés az infó.
2016. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából szerintem az a baj, hogy sznte mindent amit eszek (vagy legalább 50%-át) kihányom. Mostanában gyomorproblémáim vannak, de elvileg csak a kezelésem miatt és elmúlik pár héten belül. Gondolom ez is közrejátszik.

Egyébként naponta háromszor eszek keveset. Írok egy példát:

Reggeli: 150g sovány túró (light) egy kis eperrel (2 szem) + kávé + 2dl tej 20g kukoricapehellyel

Ebéd: általában levest szoktam enni, van, hogy 2 tányérral is (olyan 7dl körül). Húsleves vagy karfiolleves a leggyakoribb. Nem instant levesek és tészta nélkül eszem őket.

Vacsora: T. diéta italpor (ha kevés a napi fehérjebevitel), ha nem, akkor 2db közepes főtt tojás párolt zöldséggel.

2016. ápr. 22. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl keveset eszel, dobj be 1 napot, amikor sok szénhidrátot eszel rizs,bulgur,zab ilyesmiket jöjjön össze aznapra 2500 kcal, mozogj is aznap, hízni nem fogsz, max 1-2 napig többet mutat a mérleg majd. Étrend tippem:

reggeli 3 tojás +zöldség

ebédre a leves után egyél húst zöldséggel és egy kis rizst

uzsonnára idd a fehérjeport

vacsorára edd a túrót mert lassú felszívódású fehérje

2016. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Volt már olyan, hogy többet ettem egy születésnapi patri alkalmával. Felszaladt pár kiló, de tartósan. Szóval 1.5 hétig plusz 1.5kg nehezedett rám.

Mondjuk akkor nem túl egészséges dolgokat ettem (gyümölcstorta, túrótorta, bbq csirkecombok) és ittam (Baileys, cola és cukros üdítők). Valamint aznap még tésztát is ettem, carbonara spagettit.

2016. ápr. 22. 19:38
 5/7 Lipton. ***** válasza:
Vidd lejjebb a szénhidrát beviteled, aztán majd meglátod, hogy hogyan a jobb! :)
2016. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igazából úgy vagyok, hogy nekiállok valamit enni, megfordítom és meglátom a szénhidráttartamot és teljesen elképedek. Szinte mindennek magas, legyen az zöldség vagy gyümölcs :D

Tudnál segíteni nekem? Nagyon amatőr vagyok

2016. ápr. 22. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pedig bőven baracklekvározott sütiket eszem krumplis céklalevesekkel és elképedek, hogy ma se jött össze 50 gramm szénhidrátnál több... :D Lehet, hogy tudok segíteni.


A zöldségek nagy része durván szénhidrátszegény.

Az állati fehérjeforrások szintén. Az olajos magvak zöme is az s persze a zsírokban sincs sok szénhidrát (a tisztákban ugye semennyi).

De szinte bármit ehetsz durva szénhidrátkorlát mellett is, mennyiség kérdése.


A szénhidrátbombákkal persze, hogy sokat tudsz bevinni, s az élelmiszeripari termékekben is lehet sok hozzáadott szénhidrát. Én szénhidrátszegény alapanyagokat veszek, ezzel nincs gondom.


Viszont amit írtál napi étrend, az erősen szénhidrátszegénynek tűnik. Mégis mi neked a kevés szénhidrát?

2016. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!