Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 centihez a 56 kiló az...

160 centihez a 56 kiló az sok? 14/l

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok egyáltalán, nyugi van :D
2016. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja meg minek akarsz 14 évesen fogyózni? Alakul még a tested jó pár évig.
2016. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem , jön a jó idő és kevesebbet étkezik mindenki . Képet mellékelhetsz , arc név ne látszódjon .
2016. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HippiLucaLaura válasza:

nem,nekem anyukam mondta hogy ha valaki pl. 160 centi mint te akkor a 60 kilo vagy az alatt a normalis

en 155 centi vagyok akkor nekem 55 kilo de en 47 kg vagyok szvl neked a sulyod pont jo!:D

2016. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Általánosságban el lehet mondani, hogy a nemed, korod és magasságod szerinti ideális átlagtesttömeg 52 (±9) kg. De az „általánosságban” szó itt lényeges, ugyanis sokat számít az alkatod, csontozatod. Még fogsz változni 18 éves korodig. Hogy a változás kedvező legyen, sportolj! Itt ki tudod számítani az eszményi testtömegedet, ha beírod testmagasságodat, kiválasztod korodat és rákattintasz az „Idealgewicht Berechnen” föliratú zöld gombra: [link]
2016. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!