Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letezik- 4 kilo egy nap...

Letezik- 4 kilo egy nap alatt? Nagyon lassu az egesem es lassan fogyok . Mar regota dietazom de a sulyom lassan csökken. Ma viszont tegnaptol maig minusz 4 kilot mutat a merleg, letezik?

Figyelt kérdés
Mit szoltok ?

2016. ápr. 24. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogyást szerintem zsírból kéne mérni. Sokan a salakanyagot, vizet is beleszámítják, de az nem igazi fogyás... 4 kiló zsír elégetéséhez 28.000 kalóriát kellene elégetned. Ha a tegnapi nap során semmit nem ettél, akkor is csak max 0.285kg-t fogyhattál.
2016. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogyás nem. De ha előtte valami megkötötte a vizet, ami most szabadult fel, mutathat kevesebbet a mérleg.

Na meg az sem mindegy, hogy ugyanaz a mérleg, ugyanakkor, ugyanott?

Az én mérlegem a lakás három különböző pontján képes három különböző értéket produkálni.

2016. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én mérlegemre ugyanott, egymás után 2-szer ráállok és fél kiló eltérést mutat... Erre digitális és mechanikus mérlegek is képesek.

Rengeteg vizet és salakanyagot lehet veszteni egy nap alatt, ha az ember épp szénhidrátos, igencsak evős napok után ejti le a bevitelt. Nekem ugyan csak -2 kiló szokott lenni, de van, aki nálam sokkal több vizet veszt.

2016. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Digitalis a merlegem , mindig ugyanazon meretkezem mivel csak egy van
2016. ápr. 24. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!