Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ideje fogyózok, de még...

Egy ideje fogyózok, de még most is dagadtabb vagyok az átlagnál, a bordáim viszont látszanak. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány kg, centi, éves vagy? Mit sportolsz?
2016. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
65kiló, 163 centi, 18/L , és heti 5x 1-1,5 órát kardiózok/futok.
2016. máj. 2. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy "dagadtabb". A súlyod még pont a normál zónába esik. És valószinüleg a súly nagy része (esetlegesen nehezebb csontozat miatt) a csontok illetve az izom, tehát zsírszegény lehetsz.
2016. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

A fogyozas lebontotta az izmaidat es meghagyta a zsirt. Koplalsz?


A bordak kozott izomnak kellene lennie, akkor nem latszanak ki. Dolgozz az izomzatodon, sportolj sokat, egyel feherjedusan, ezektol lesz szep alakod, nem a fogyozastol.

2016. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
*sportolj sokat* ugy ertem, hogy sulyzokkal. A kardio erre nem jo.
2016. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Rakj fel képet, mert nem tudom elképzelni, hogy valóban dagadt vagy, amikor kilátszanak a bordáid.
2016. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
4-es remekül fogta meg a probléma lényegét.
2016. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz nagyon szexi, hogy kicsit teltebb vagy. Pl nekem az ilyen típusú csajok a legszexibbek:

[link]


Mindenkinek más az ízlése. Lehet le se kellene fogynod, csak te látod magad rossznak. :D

2016. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!