Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, de segítségre...

Fiatal vagyok, de segítségre lenne szükségem hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves vagy, és úgy érzem 20 kiló + van rajtam. ezt nyárra 1 hónap alatt leszeretném vinni, eléggé optimista vagyok ilyen téren pedig nem könnyü. Ki milyen módszerrel fogyott le? és fogyás után szeretnék rendes kezeket. Szóval gyúrni szeretnék kézre, olyankor mit kell tenni,milyen módszereitek vannak? Az lehet akár télen is. (Nem divatból meg a tipikus 14 éves korosztályra szeretnék hasonlítani, hanem tetszik egy lány.) Kérlek normális válaszokat küldjetek. (Ui: Lehet brutálisan durva is a fogyókúra, én eddig azt csináltam nem ettem semmit 5 napig, de nagyon rosszúl lettem tőle.) Köszönöm :)

2016. máj. 4. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az fäsza hogy optimista vagy, de annak a 20 kilónak a felét se fogod tudni leadni egy hónap alatt mert lehetetlen. Nem lehetett volna kevesebbet zabbantani és gondolkodni január körül? Nyár végére lemehet ez a 20 kiló, de 1 hónap alatt ne várj csodát.
2016. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1 hónap alatt nem fogsz nagyon lefogyni 20 kilót
2016. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fogyáshoz normálisan kell étkezni, az éhezéssel nem lehet fogyni mert lelassul az anyagcsere. Egészséges kajákat egyél kis adagokban, kb napi 5 alkalommal. És emellett járj futni, eddzél, sportolj, stb. Rendszeresen.

Havonta kb 1 kilókat lehet leadni egyébként.

2016. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem ajánlatos a drasztikus fogyókúra, mivel fejlõdèsben van a szervezet. Èletmód váltással, semmi èdessèg, cukrozott üdítõ, min.szènhidrát fogyasztással ès rendszeres testmozgással elèrhetõ az álom alak, de nem 1 hónap alatt! Ha esetleg koplalnál ekkora súlyfelesleg akkor sem menne le! Egy lány miatt pedig nem èrdemes kínozni magad!
2016. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy èrzed vagy valóban túlsúlyos vagy? Csak azèrt mert sok 48kg-os 14-16 èves lány is úgy èrzi!:D Ha igen akkor kevesebb ès egèszsègesebb ètel ès sport!
2016. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is koplalsz, leáll a növekedésed, ha már le nem állt, s alacsony maradsz.

Koplalással izmot veszítesz, amit zsírban szedsz majd vissza, persze duplán.

Gondolom, karra szeretnél inkább edzeni kéz helyett, amihez meg kell az energia, fehérje is, hogy legyen miből építkezni. Különben az egész testre kell edzeni, hogy jól nézzen ki valaki.

20kg 1hónap alatt? Az heti 5kg lenne, ami max csonkítással érhető el. Fél évet minimum rá kell szánni.

2016. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1) Megkértelek hogy ne legyél negatív Szerinted miért akarok lefogyni, mert keveset eszek? Elsőnek szólt. 2) Azt is leírtam nem azért fogyok mert divat, 50 kilóhoz egyáltalán nem vagyok közel, Ha lelassúl a növekedés az se baj, több mint 185cm magas vagyok. 2 Hete naponta 1 tál gabona pelyhet eszek, és lement 5 kiló. Nem egészéges ha nem eszek semmit, de az se ha túlsúlyos vagyok.
2016. máj. 4. 16:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, kommenteket :)
2016. máj. 4. 16:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Koplalással hosszútávon, maradandóan károsítod az egészséged, sokkal jobban, mintha 20kiló felesleged lenne.


De úgy teszed tönkre magad, ahogy akarod.

2016. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5 év távlatában véletlen rátaláltam erre a kérdésemre... Csak koplalással 40 kilót fogytam két és fél hónap alatt, ez a kilómennyiség soha nem jött vissza rám, növekedésem nem hogy nem állt meg, de 25 centit nöttem mellé, és ráadásul úgy hogy 1 másodpercet sem sportoltam abban az időben. De amit ti írtatok, azt ismerőseim betartották, nos ők 1-2 év alatt hagytak el 10 kilót, jó volt visszanézni ezt így ;)
2021. máj. 12. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!