Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam a neten 13/14 napos...

Olvastam a neten 13/14 napos diétákról amivel 5, sőtt akár 8kg-ot is lehet fogyni. Valaki nem tud esetleg róla többet vagy nem próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Azért itt van a link hátha tud valaki segiteni: [link]

2016. máj. 10. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben gyakorlatilag alig van kalória, alig van szénhidrát (jóformán semmi), és a kávé vízható.

Ha sót nem, vagy alig használsz, ez alatt a két hét alatt rengeteg víztől megszabadul a szervezeted, és ugye üresek lesznek a beleid is. Ez akár már önmagában 3-4 kilót jelent a mérlegre állva, holott a testsúlyodból valójában nem vesztettél egy dekát sem.

Ezen kívül a tényleges fogyás heti egy-másfél kiló, tehát kb. 3 kg tényleges fogyásnál többre ne számíts, a többit a fenti víz- és salakanyag veszteség fogja okozni.

A hátulütője, hogy belassul az anyagcseréd, és sokan itt követik el a hibát.

Nem fokozatosan, lassan vezetik be a többi élelmiszert, (tejtermékek, szénhidrát, gyümölcsök, stb), hanem másnaptól ugyanúgy esznek, és kamatostól szedik vissza, amit leadtak.

Meg ugye az első sós étkezéssel és egy pohár vízzel vissza is szedted a leadott víz jórészét, így az ilyen jellegű súlyvesztés semmi esetre sem lesz tartós.


Mondjuk verseny előtti mérlegelésre tökéletes, mikor tényleg csak az számít, mit mutat a mérleg, esetleg egy fontos esemény előtt, ha aznap jól akarsz kinézni, de tartós eredményt ne várj semmi esetre.

2016. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem:) és ezzel veszélyeztetem a szervezetemet vagy valami? Vagy esetleg van valami hátulütője még? És akkor ez az ugymond "fogyás" látható lesz? Mert ha ez a diéta alatt (ami van irva bele hogy ha éhes lennék akkor vizet igyak) ha sokat innék akkor ez nem lenne látható? Utánna meg miután befejezném és szépen aprólékosan kezdeném visszaszokatni a szervezetemet a rendszeres normál étkezéshez akkor is ugyanugy visszaszedném azokat a kilókat?
2016. máj. 10. 12:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagy ha mellette még plusz edzenék? Azzal tobbet fogynek ugy... Mert ugye a fogyas akkor indul be ha a szenhidrat elfogy a testunkbol es azt a zsirbol potolja es igy indulbe a zsiregetes... Es kozbe nem lennék rosszul?
2016. máj. 10. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!