Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretne valaki a "társam"...

Szeretne valaki a "társam" vagy tanácsadóm lenni ebben a helyzetben? (mozgás)

Figyelt kérdés
Étrend szerintem teljesen rendben van. De a mozgásra nehezen veszem rá magam és nem is nagyon érték hozzá mi lenne a jó. Legnagyobb problémám az izomlázra radolgozással van és néhány gyakorlattal.
2016. máj. 30. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én se vagyok még nagyon gyakorlott, de ezt-azt tudok. Izomlázra ne dolgozz rá, ebben egyetértenek a hozzáértők.

Milyen edzésed van?

2016. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi...egy videot csináltam végig amit egy ismerős ajánlott.
2016. máj. 30. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom én elég komoly terembe járok edzeni ott mindenkitől csak azt hallottam hogy rá kell dolgozni. fáj fáj de jobb lesz. Én is azt szoktam bár mostanság már ritka számba megy az izomláz :D
2016. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, hogy fogyni szeretnék, tehát a zsiregetes a fontos, az izom építés nem
2016. máj. 30. 21:45
 5/5 crudy ***** válasza:
Eleinte heti háromszor aerob. E mellé még egy átmozgató edzésterv. Ezekre keress rá neten é kész vagy.
2016. máj. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!