Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojás diéta kinek vált be?

Tojás diéta kinek vált be?

Figyelt kérdés
Én annyit módosítanék, hogy reggelire nem ennék, mert nem szoktam reggelizni. És akkor ebédre 2 tojás, uzsira 1 db és vacsira 2. Szerintetek mennyire hatásos?
2010. ápr. 11. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

jujj ez nagyon durva, ne csinálj ilyeneket!

Egyél normális ételeket, csak visszafogottan és sportolj.

2010. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
ha kórházban akarsz kikötni akkor biztos,hogy hatásos lesz...egyoldalu táplálkozásra alapuló idióta fogyókurákat felejtsd el,ha fogyni akarsz inkább kérdezz meg egy dietetikust.
2010. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Csináltam én is ilyen hülyeségeket... nem ajánlom. Annyira legyengültem, hogy 100 évesnek éreztem magam...kemény, még menni is fájt
2010. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen és ehhez hasonló módszerek azért nem jók, mert ha le is fogysz tőle, gyorsan visszajönnek a leadott kilók. Örökké nem élhetsz tojáson, igaz?


Azok a módszerek fognak hosszútávon beválni, amelyek akármeddig folytathatóak (nem egyoldalúak, nem okoznak hiánytüneteket).

2010. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

A tojás növeli a koleszterint és vérnyomás problémákhoz vezethet már napi 1 db-nál is (szakértők szerint HETI 3-nál több már egészségtelen). Illetve egyoldalú táplálkozásról is beszélhetünk ennél a diétánál.

Valóban, ha nem akarsz kórházba kerülni, akkor inkább felejtsd el.

2010. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De hatásos?
2010. ápr. 11. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg 3-5kg-t lehet vele fogyni de csak 3 napig szabad csinálni mert ártalmas, persze ha bírod. Én rosszul lette mmásodik nap és még híztam is (életemben nem ettem olyan sokat mind az alatt a 2 nap alatt és az izétől rosszul voltam, hánytam, 1 évig rá se néztem a tojásra). Szóva lez tőled is függ, lehet hízol tőle (nekem 2 kiló jött föl, és a tervezett mennyiségedtől csak 1 tojással tértem el, mert így volt leírva, és mindez a 2 kilo 2 nap alatt jött fel, mondjuk aztán lement csak kár, hogy ehez nem a megfelelő úton távozott:S).
2010. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék arra az elmebetegre aki ezt a tojásos diétát kitalálta. Falhoz állítanám és főbelövés előtt büntetőjogi felelőssége tudatában kérdezném róla hogy ezt honnan agyalta ki és kezdte el terjeszteni..
2010. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is híztam tőle, a leggázabb diéta,amit valaha láttam!!NA,soványaknak viszont ajánlanám... De nem értem mitől hízlal,mikor 1 tojás olyan 70kcal..REJTÉLY!!!!!!!!!
2010. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úristen ez akkor azonnal felejtős!
2010. ápr. 11. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!