Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel jobb a teljes...

Mennyivel jobb a teljes kiörlésű és a sima kenyér ha fogyni szeretnek? Igazabol csak csipobol es hasbol, de tudom h nem csak onnan fogok. Mellette edzek is viszont nagyon kenyeres vagyok.

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogyókúránál a lisztes dolgokat mint kenyér hanyagolni kell. Megoldható.. Én is nagy kenyeres voltam, már lassan 1 éve nem eszek kenyeret.
2016. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy en majdnem minden leveshez is azt eszek...reggelire pl szendvics, vagy rantotta..ahhoz is kenyer...akkor te pl szendvicset sem eszel? Mivel helyettesited? Koszi h irtal :)
2016. jún. 6. 09:45
 3/15 bollocks ***** válasza:
61%
Ha valóban fogyni szeretnél, akkor ne tedd. Tényleg ilyen bonyolult?
2016. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mivel helyettesítem a kenyeret? semmivel. előző este megfőzök magamnak, bedobozolom a másnapra való kaját, irodában meg megmelegítem. sovány hús, hal, marha, sertés szűzérme, sovány túró. ezeket mind mind lehet enni. aztán zöldségeket amennyit akarsz, köretnek pedig alacsony GI-s termékeket, mint barna rizs, édesburgonya, bulgur, quinosa, kuszkusz. A kenyeret én mellőztem az életemből szinte teljesen, évente maximum 2-3 szelet.


Az meg hogy nagyon kenyeres vagy, pont azt jelenti hogy már függesz tőle, ezen kell változtatnod, ami fejben fog eldőlni. Én is régebben a tojásrántottához lenyomtam 3 szeletet.

2016. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. Sajnos nekem nem olyan a munkahelyem ahol melegiteni tudnek. Egy vizforralonk van :)
2016. jún. 6. 11:11
 6/15 bollocks ***** válasza:
28%
Kifogás az mindig van. Attól, hogy nem tudsz melegíteni, nem feltétlenül kell kilószámra tolni a kenyeret magadba.
2016. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jajj te mit kötekedsz itt? Tarsasagba is ha valaki nem hozzád szól, akkor is beleszólsz? Nem neked valaszoltam, ha nem vetted volna èszre, vagy tényleg ilyen bonyolult felfogni???
2016. jún. 6. 12:49
 8/15 anonim válasza:

bollocks: Ha valaki szépen szól hozzád, vagy normalisan tesz fel egy kerdést szerintem normális hangnemben kellene válaszolni, de látom ez már magas neked!


Kérdező: Igen, jobb a teljes kiörlésű, igaz hogy 2szer ennyibe kerül, felénk 520ft egy kg. Sok sikert!! :)

2016. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Itt is annyi, koszi h irtal :)
2016. jún. 6. 13:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Levesnél hagyd el, azzal is előrébb vagy.
2016. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!