Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiatal lány,...

Van itt olyan fiatal lány, aki nem fogyni hanem HÍZNI próbál?

Figyelt kérdés
Szabad kérdezni, hogy milyen magassághoz hány kilóról hány kilóra próbáltok hízni?

2016. jún. 6. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem. De korábban ez volt a tervem.

175 cm-hez voltam 51 kg. Nagyon gebe voltam. Próbáltam sokat enni, de nem híztam. Sportoltam. Az sem segített.

20 éves korom körül kezdtek rajtam maradni a kilók. Akkor sikerült felmenni 58-ra.

Szerintem korral jár :)

2016. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

a zsír nem egészséges. Olyan nincs, hogy magától elhízik valaki. Ha elhízol lehet 8 kg a fenekedre megy.

Edzél, és akkor jól nézel ki.

2016. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia) Én ugyan nem vagyok már 20 éves.....de sajnos nekem sem megy a hízás. Terhesség előtt 50-52 kg voltam (162 cm a magasságom), terhesség alatt pedig fogyni kezdtem. 46 kg voltam szülés után. Már 15 hónapos a kislányom, de csak 2 kg jött fel. Voltam kivizsgáláson, minden rendben van. Kaptam nutridink-et, de attól sem híztam. Szerencsére az étvágyammal sincs baj, imádok enni, mégsem tudom magam visszaküzdeni 52 kg-ra :-(
2016. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!