Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fesztival alatt egeszseges...

Fesztival alatt egeszseges etrend tartasa?

Figyelt kérdés

Fogyokurazok, szepen haladok, viszont 2 het mulva negy napot masik varosban toltok, fesztivalon.

Inni is fogok valoszinuleg, nem tudok sokat szerencsere, szoval szerintem froccsozni fogok. Ezt igyekszem beleszamolni a napi kaloriaigenyembe es kevesebbet fogok enni. Fesztivalkor amugy nem is tudok sokat, foleg, ha meleg is lesz.


Gondoltam ra, hogy viszek magammal zabpelyhet, feherjeport, esetleg 1-2 protein szeletet, tonhalkonzervet, pufirizst vagy abonettet.


Ti hogyan oldjatok meg ezeket a nyaralos, fesztivalozos napokat? Nyilvan kell majd az energia, mert az egesz ejszakat vegigugralom kb. Mit vihetnek meg, hogyan johetnek ki olcson, de megis ugy, hogy ne tegyem tonkre az eddig elert eredmenyemet?



2016. jún. 12. 12:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es nem satrazunk, szallasunk lesz konyhaval, kocsival megyunk le, de azert fozni termeszetesen nem igazan fogunk :D (osztozunk masokkal a konyhan)
2016. jún. 12. 12:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Arra kell figyelni, hogy az alkohol fogyasztásnál beviszel egy csomó szénhidrátot és másnap bontod le az etilt. Nálam legalább is egy 3-5 napos fesztiválozás után állandóan előjön a felvizesedés. Szerintem vigyél abontetottet csak figyelj oda mennyi a szénhidrát tartalma és azt tonhallal eheted. Ha kicsit számolsz meg oda figyelsz egy hetes fehérje gazdag és finomított szénhidrát szegény kúrával edzés mellett belefér a bulizás
2016. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha iszol, akkor ajánlanám hogy ne sajnáld magadtól a "kiadós" étkezést. Ugye a fesztiválon bulizni, tombolni fogtok ( gondolom én), illetve sokat mászkálni. Eközben égnek a kalóriák is. Szóval, egálban leszel.

Én is fogyókúrázom, idén már 2 fesztiválon voltam, megengedtem magamnak napi 1-2 tál gyrost, persze sültkrumpli és saláta öntet nélkül. Magyarul, hús és zöldség. Egy dekát sem szedtem fel.


Az alkohollal vigyázz, a legtöbb igazi kalóriabomba! :)


Remélem tudtam segíteni. :)

2016. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a tippet!


Alapbol szenhidratszegenyen eszem, hus+zoldseg plusz nagy meleg miatt gyumolcson tervezek "elni", esetleg zab+feherje kombo is szoba johet. Persze a zab es a gyumolcs tomeny ch forrasok, de kivanni fogom es jobb ez, mint a cukros, finomitott hulladekok, nem?

2016. jún. 12. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeirintem jó amiket írtál,ebédre mehet valami girosz,vagy sülthús salival .

Szerintem a piálás miatt ne egyél kevesebbet,a fröccs az elég "jó" ital fogyókúra szempontjából egyébként is. Meg amúgy is buli ,tombolás ,egyél nyugodtan,kell az energia :)))

4 nap alatt egyébként sem teszed tönkre a fogyókúrád,de ha a lángost elkerülöd az már fél siker .

Én tavaly nyáron voltam így,de egy hétre mentem,ettem rendesen amit megkívántam és egy kiló sem jött vissza. Mondjuk vízparton voltunk,sokat úszkáltam is,este buli,tánc ugrálás . Szóval ne aggódj és jó szórakozást :)

2016. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
banán
2016. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól gondolkodsz :)

Kalóriák miatt ne aggódj, kevés idő és sok ugrálás, azzal nem lesz baj. Viszont nagyon helyesen lehetőleg egészségesen akarsz enni.

A listád mellé esetleg vihetsz olajos magvat, nagyon jó, tömény, elálló étel arra az esetre, ha már nincs mit enned, de megéhezel, de kellemes nasi is, szénhidrát pedig olyan rengeteg nincs benne, a te szempontodból (mert aki extrém szénhidrátszegényen eszik, az nem nassol pl. kesut :)). Túrázó korszakom óta mindig viszek magammal ilyesmit, ha egy időre elmegyek itthonról, hasznos tud lenni.

2016. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy fogyókúrázol, de nézd meg norbi update ételbeosztását aztán rgyél a szerint ebben a 4 napban.

A száraz vörösborban pedig kevés az üres kcal.

2016. jún. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem befolyasol semmit ha 4 napig elengeded magad. Utana heten majd javitassz
2016. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!