Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg vastag a combom?...

Tényleg vastag a combom? (kép) Van valami gond az alakommal?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2016. jún. 16. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rengetegen cserélnének veled bármikor.

Én is....

2016. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincs. Jo tested van.:)


17/l/bi

2016. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy vastag!
2016. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Egy kicsit narancsbőrös és lötyi, ha zavar sportolj keményebben, ha meg nem zavar ne foglalkozz vele, ígyis csinos vagy!
2016. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó ez, hasonló alakunk van. De az első képen látszik egy kezdődő narancsbőr a combodon, na ez az, amit én is lexartam pár évvel ezelőtt, nem ittam elegendő vizet, nem használtam rá krémet és ebben az évben baromi látványos lett, tavaly pedig még tök vállalható volt, szóval szerintem azzal törődj egy kicsit, ha nem akarsz úgy járni, mint én. 35/N
2016. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a kulturált véleményeket :) igen, nekem is 2-3 éve jött ki, nem tudom mit tehetnék vele, amúgy egészen egészségesen étkezem ritkán eszem cukros dolgokat, meg tésztát, ilyeneket. Mondjuk heti 2-3szor maximum, plusz már cigiről is leszoktam, hétvégén sem iszom annyi alkoholt mint mondjuk 20 éves koromban (27vagyok)Mivel lehet eltüntetni a narancsbőrt?
2016. jún. 16. 14:49
 7/13 anonim ***** válasza:

sportolj, és igyál sok folyadékot

amúgy nincs gond az alakoddal

2016. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A comboddal semmi baj, hasra formásodj egy picit, csinálj hasizomgyakorlatokat, amúgy teljesen normális az alkatod.
2016. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Narancsbőr ellen: (baromi nehéz eltüntetni) kávét, cigit lehetőleg ne fogyassz, sok vizet kell inni, narancsbőr elleni krémek, szerintem a legjobb és legolcsóbb a paprikaolaj, ezt valamilyen krémalapba is tudod keverni, vagy magában használni, testmasszírozó kefék, váltott hideg-meleg vizes zuhany, cellulit masszázs (nagyon fáj, én nem hagyom) a vákuum kezelések (ugyanígy baromi fájdalmasak, de állítólag hatásos) gumi köpöly van nekem itthon az elviselhető, csak húzogatni kell a combodon, ez is vákuumot képez.
2016. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

A 2. Kèpen olyan mintha farkad lenne,


29/F

2016. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!