Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 ora biciklizessel kb mennyit...

1 ora biciklizessel kb mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

154 cm magas vagyok, 68 kg, 18 eves es lany :)

Dolgozni jarok es a nap vegere mar semmire nincs energiam..dietazom es heti 2-3x szoktam jarni futni , kb 20-30 percet. Biciklizessel is el lehetne erni lathato eredmenyt..Ha igen mennyi biciklizessel erhetem el es milyen tempoban.

Kerem csak azok irjanak akik ertenek is hozza. Koszonom elore is. :)



2016. júl. 3. 13:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha kitrtó leszel előbb utóbb látszani fog ne 1 nap alatt várj cdodát a hosszantartó fogyáshoz ido kell
2016. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha fizikai munkád van többet ér az edzés, súlyzózás

a fizikai munka teljesen jó futás helyett.

2016. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gyarban dolgozom, egesz nap allok..de nem hinnem h ez eleg.
2016. júl. 5. 17:19
 4/12 anonim válasza:
A biciklizés nagyon jó, én 50 percet szoktam menni, de azt olyan nagy sebességgel, amilyet csak elbirok. A lényeg, hogy minnél jobban izzadjak, nálam ez a jó edzés ismérve. :) Már rendegetgszer segitett fogyni, diéta mellett, heti 4-5 nap biciklizéssel, heti 1-1,5 kg.
2016. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

tök jó, hogy minden nap leírják, hogy kalória deficitbe kell lenni, az egésznapos munka után a futás nem sokat számít.

De ha munka közbe csinálsz pl guggolást, hogy felmenjen a pulzusod sokkal többet ér.

A súlyzózás előnye, hogy utána pár napig több energia kell a szervezetnek az izomépítéshez, és a súlyzózással csak egy izomot lehet lefárasztani, így eleve meg se kell izzadni.

De a lényeg a kevesebb szénhidrát, több fehérje.

A heti 1.5 kg ot megint leírják minden nap, hogy az csak víz lehet, nem zsír, de mindig lesz egy okos.

Ezeket érdemes olvasni:

sárgakapszula neten

[link]

2016. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Utolsó, aligha hinném, hogy amit eddig leadtam, az mind viz volt, de biztos jobban tudod. Nekem heti 1 kiló megy le igy tisztán és stabilan. Ay meg, hogy munka közben álljon neki guggolásokat csinálni....hát ne is haragudj, de röhejes. :D Gondolom még az életben nem dolgoztál olyan helyen, ahol a teljes munkaidődet leköti a MUNKA! :D

És mi az, hogy nem sokat számit, hogy elmegy-e futni? Olyan a világon nincs, hogy ha valaki pluszban mozog, az nem hazsnál.

2016. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) ...utolso elotti :D hat neked is koszonom, de az h munka kozben ahol emberekkel vagyok korulveve elkezdjek guggolasokat csinalni szamomra elkepzelhetetlen..mindenki a szemembe rohogne :))
2016. júl. 8. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:

ha valaki többet eszik, mint amennyit kéne, az nem fog fogyni. Sajnálom, de a biciklizés, futás kardió edzés ami nem zsírégetésre van. Az az aerob, aminek a lényege, hogy felnyomod a pulzusod a lehető legkevesebb mozgással és ott tartod több óráig.

A másik az erősítő edzés, amivel heti 1-2 órával elérheted, hogy a szervezetednek minden nap kb plusz egy étkezésre legyen szüksége az izomépítés miatt.

Attól, hogy emberek közt dolgozol sajnos nálad is ugyanúgy működik a biológia.

2016. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dieta melle gondoltam a sportot. Amugy sem szoktam sokat enni es ha elkezdek fogyozni akkor szinte csak gyumolcsot es zoldseget eszek.
2016. júl. 8. 18:07
 10/12 anonim ***** válasza:

feladom

az ajánlott netes dolgok leírják, hogy kell fogyózni

ez a vegaság a legrosszabb

a gyümölcsben csak szénhidrát van, a zsíros hús is többet érne, de inkább csináld amit eddig, ezt akartad hallani nem?

2016. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!