Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt mekis kaja?...

Fogyókúra alatt mekis kaja? Vagy. Ti mit ajánlotok? És havonta hányszor ajánljátok azt a bizonyos "bűnözős" napot?

Figyelt kérdés

Holnap a családdal megyünk McDonald's-ba,és arra gondoltam,hogy ha megeszek-e egy Mcflurry-t,az nagy baj lenne-e?Mert már közel 7 hete diétázom (és fogytam is 5 hét alatt 12 kg-t),és nem szeretném,hogy a leadott kg-k visszajöjjenek,vagy megnehezítsem a fogyást.A holnapi egész napi étkezésemhez viszonyítva,a mcflurry belefér?

Itt az "étrendem":

Reggelire 2 vékony szelet teljes kiörlésű kenyér,egy-egy szelet párizsival (vagy gépsonka) (vaj nélkül)

Ebédre krumplifőzelék egy pár főtt virslivel

És akkor délután,olyan 5 óra,fél hat magasságában pedig a fagyi,és utána pedig már semmi más.

Vagy mcflurry-t inkább hanyagoljam?Ti mit ajánlanátok,mit ehetnék a mekiben,ami belefér?

Megjegyzem,170 cm vagyok,57-58 kg.71,5 kg-ról indultam,és lefogytam közel 5 hét alatt 12 kg-t fogytam (tudom,h ez nem a legjobb,meg nem nagyon egészséges..),és KÖVÉR vagyok,habár sokak szerint nem.

13/L



2016. júl. 3. 20:58
 1/10 anonim válasza:
59%

Ennyi idősen még nem egészséges a fogyókúra, de te ezt tudod is, ahogy írtad. Sportolj rendszeresen, egyél egészségesen és annyit amennyi jólesik. Ha a hízásra hajlamos vagy, egyél kevesebb szénhidrátot. Sok zöldséget egyél és kevés húst, ez is fehér hús legyen! Egy fagyi még bőven belefér, az is lehet, hogy kéthetente tartassz egy napot, amikor bármit ehetsz ami jól esik, attól még nem hízol el!

Jó szórakozást a mekizéshez! :)

2016. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Koplalsz, azzal pedig csak ártasz magadnak, hízékonyabb is leszel, de az egészséged, sőt a termékenységed is rámehet.
2016. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hogyan fogytal 5 het alatt 12kg-t? Erdekelne a modszered, nagyon ugyes vagy :o
2016. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva, ez elég rossz étrend. Reggelire a szendvicshez dobj be még 2 tojást és zöldséget, vajat is tehetnél rá. Tízóraira legalább egy gyümölcsöt. Az ebédben nagyon kevés a hasznos tápanyag, nem tudsz enni hozzá valami normális levest? A fagyi belefér, de akkor este még kellene valamilyen fehérje és egy jó adag zöldség.

A mekiben úgy tudom lehet kapni salátát is, hozzá egy McNuggets még elfogadható. De persze néhanapján megengedhetsz magadnak egy fagyit, csak jó lenne, ha napközben több húst (nem virsli), tojást, 1-2 idénygyümölcsöt és legalább 2 rendes adag zöldséget is megennél.

2016. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
amit csinálsz az úgy szar ahogy van. koplalassal nem fogsz semmit elérni,nem jo amit eszel, ha fogysz is amint tobbet eszel zsirkent fog raktározodni.Masik dolog meg,hogy nem egeszseges. Rendes etrend kell, nezz egy szalkasito mintaetrendet .Es esetleg sportolason is elgondolkodhatnal.
2016. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát,igazábol sportolok is,dr megfogadom a tanácsokat
2016. júl. 4. 08:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1 kg fogyás az egészséges. Fölötte már az egészségedet kockáztatod.
2016. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A rumpli elég szénhidrátdús, ráadásul ha főzelék akkor méginkább. Emellé ilyen cukros kaját én nem ennék, de ha ez a dolog nem túl gyakori, max havonta-kéthavonta egyszer eszel valami cukrosat az nem tragédia.
2016. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jav : krumpli
2016. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként 170 centivel 58 kilósan nincs miből kövérnek lenni...de a te dolgod.
2016. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!