Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlanátok nekem?

Milyen diétát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami nem jelent gyokeres valtozast, inkabb lassu de biztos modszer. Őszig szeretnék leadni 5-10 kilót. 165 cm és 70 kilo vagyok. A kilencvennaposon kivul erdekelne ennek megfelelo dieta. Mindenkinek megy a zold pacsi!

2016. júl. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kalóriabàzis és szénhidràtcsökkentett étrend.
2016. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én kalóriát számolok, és mellette heti 3-4 alkalommal szobabicózom 1 órát. A kalóriabevitelt próbálom 1500 alatt tartani, és nem nagyon nehéz kajákat enni. Sok folyadékot iszom. Jó tanács, írd, hogy mikor mennyit ettél (én grammra próbálom, ha lehetséges), nagyon jó kontrol, mert a "csak bekapok pár szem mogyit"-okból baromi sok + felesleges kalóriát visz be az ember. Nem tartom olyan szigorúan, mint lehetne, nem görcsölök rajta.Állítólag a cukorbetegek étrendje a legjobb, ahol magát a szénhidrátot számolják, de az nekem nagyon szigorú, nem bírnám betartani hosszútávon.
2016. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szénhidrátcsökkentett ètremdben max mennyi szenhidratot ehetek?
2016. júl. 11. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon szigorúat is bírod, akkor 110 grammot,ha lassabb fogyás is jó, 170 grammot, 200 gramm pedig általában súlytartásra jó, de pár kiló ennél is lemehet.
2016. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Első válaszoló vagyok. A kalóriám általában 1400-1600 között mozog. (Szerencsémre magas vagyok ezért ehetek ennyit, és éhezés nélkül minden belefér)

Nekem a max szénhidrátom 160 gramm, de elég ritkán érem el. Csak akkor, ha tésztás, burgonyás napom van, vagy lencsefőzeléket eszem. Tészta hetente pl csak egyszer van nálam, krumpli havonta kétszer, lencse havonta max egyszer. Ez nekem mind azért kell, hogy változatos legyen az étrendem, ne csak hús, szója ,sajt, saláta, meg zöldség és teljes kiőrlésű kenyér legyen, mert az hosszútávon ha ennyire egyhangú , piszok unalmas. Így a kitartás érdekében tartom ezeket is az étrendemben.


Nálam mint azt a sok sok kudarc, pofáraesés, nem lefogyás, visszaesés is bizonyította , az "ezt, azt amaszt ne egyél" című diéták nem válnak be. Amúgy nekem Inzulinrezisztenciám van (többek között), és doki javasolta a 160 gramm max szénhidrátot, de minden nap nekem pl sok lenne. Ezért vannak olyan napjaim amikor kihasználom, de az esetek nagyobb százalékában nem.

2016. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 11. 18:09
 7/7 anonim válasza:

Kövesd az alábbi diétát:


Reggeli:

- 1 vagy 2 főtt tojás

- 1-2 grapefruit vagy narancs

- Tea vagy kávé cukor és tej nélkül


Tízórai:

- Szendvics (teljes kiőrlésű kenyér avokádóval)


Ebéd:

- Zabkása alacsony zsírtartalmú tejjel (150g)

- Gyümölcs (alma, körte, kiwi, narancs, grapefruit, szilva, mandarin, ananász, őszibarack, dinnye, sárgabarack)


Délutáni nasi:

- 2 banán és 1 zabpehely süti


Vacsora:

- Minden sovány hús 200 grammig. Roston sült vagy főtt (csirke, marhahús, borjúhús, nyúl, pulyka)

- 1 uborka vagy paradicsom


Víz:

- 1,5-2 liter minden nap

2017. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!