Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az igazság? Ha sportolok...

Mi az igazság? Ha sportolok többet mutat a mérleg az izmosodástól. De ha nem, akkor stagnálok.

Figyelt kérdés

Mióta sportolok 4 kg-t híztam...63-ról indultam,és most vagyok 66-67kg.

Na már most ez érdekes,mert a ruháim ugyan úgy jók,igaz,feszesebben állnak, viszont a centik itt-ott lementek,formálódtak. Hogy fogyjak le 58-59kg-ra ha közben "hízok?"

Légyszíves segítsetek!


Persze az étkezésre is figyelek!

Nem nasizok,nem iszom-eszem cukros dolgokat.

Futok és aerobikozok.

25/L (és 167 cm)



2016. júl. 15. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mi az igazság? Több izmod van, aminek van súlya, de szép és jó és hasznos. Legjobb.


Nem kell lefogynod 58 kilósra. Nem tökmindegy a súlyod, ha jól nézel ki...? Nem értem, miért vannak egyesek a mérlegre kattanva, mit számít az? Vagy ha nem akarnak kifejezetten izmosodni, ne eddzenek úgy. Fussanak ultramaratonokat vagy gyalogoljanak egész nap vagy valami, ami nem sok izmot hoz.


De futástól és aerobiktól, gondolom, te se leszel izmos. Kivéve, ha pl. sprintelsz.

2016. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. nem kéne annyit fogyni. Akarhatsz, ha muszáj, de 2 kg és az egészséges súly legbelső övében vagy.

2. ne sportolj. Egyél kb 1800 kalóriát, és mellette enyhén mzogj, pl sétálj sokat. Ezzel nem épül annyi izom, de a zsír megy le, tehát a kg is eltűnik.

De mindez csak akkor ha te akarod. Tudd, a kg és magasság nem minden. Egy lány/nő ugyanúgy lehet szép 80 60 és 50 kg-an is. Függ, mennyi zsír, mennyi izom, meg hogy oszlik el. Ha rajtad jól, és a maradékot izom teszi ki, azt már nem érdemes lebontani, csak hogy kisebb legyen a súlyod.

2016. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!